Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Corning Gorilla Glass 5 Tanıtıldı

Corning Gorilla Glass 5 Tanıtıldı
Piyasada yer alan neredeyse her telefonda bulunan Corning Gorilla Glass, düşmelere ve darbelere karşı çok daha dayanıklı yeni sürümü Corning Gorilla Glass 5 ile karşımızda.

 

Akıllı telefonlarımızın en önemli olan bileşenlerinden olan ekranları koruma noktasında uzun bir süredir imdadımıza yetişen Corning Gorilla Glass, yeni sürümü Corning Gorilla Glass 5 ile karşımızda.
 
Gorilla Glass 5 ile telefonlarımız artık düşmelere ve darbelere karşı çok daha dayanıklı olacak.
 
Düşmelere Karşı Yüzde 80 Güvence!
Corning firmasının popüler ürünü Corning Gorilla Glass, en yeni sürümüyle karşımızda. 5. Sürümüne kavuşan Gorilla Glass, daha önceki dört sürümden farklı bir kimyasal altyapı sayesinde çok daha güçlü olarak karşımıza çıkıyor.
 
İddia edilene göre Corning Gorilla Glass 5 ile birlikte 1,6 metreden meydana gelebilecek düşmelere karşı yüzde 80 oranında cihazlarımızın ekranlarının kırılmasının önüne geçilebiliyor.
 
Elbette bu oran düşme açısına ve zemine bağlı olarak değişse de sunduğu başarılı yüzde ile dikkat çekiyor. Yapılan açıklamalara göre halihazırda üretim sürecinde olan Gorilla Glass 5 camları önümüzdeki aylarda piyasaya sunulacak akıllı telefonlarda görmemiz ise mümkün.

Kaynak: ShiftDelete

Yayın Tarihi : 21.07.2016 : 10:11

Etiketler : gorilla glass    akıllı telefon    cam   


Yorumlar

9969
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN