Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Mahyadan Darbe Tepkisi

Mahyadan Darbe Tepkisi
Darbe girişimine karşı çıkan vatandaşlar tepkilerini çeşitli yöntemlerle gösterirken, Bursa’nın Gemlik İlçesi’ndeki Asım Kocabıyık Camisi’nin mahyasına ’Darbeye Hayır, Demokrasiye Evet’ yazıldı.

 

Darbe girişinin ardından Bursa ve ilçelerindeki tepkiler devam ediyor. Gemlik’te binlerce vatandaşın sürdürdüğü ’Demokrasi Nöbetleri’ beşinci gecesinde de renkli görüntülere ev sahipliği yaptı. Gemlik Belediyesi, İskele Meydanı Festival Alanında Mehteran Gösterisi organize etti. Bursa Büyükşehir Belediyesi Mehteran Ekibi marşlar ve ilahilerle Gemlikli’leri coşturdu.
 
Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz’ın katıldığı Demokrasi Nöbeti organizasyonunda, Belediye Meclis Üyeleri, Sivil Toplum Örgütü Yöneticileri ve Muharip Gaziler Derneği Yönetimi ile muhtarlar da yer aldı. Gemliklilerin de büyük coşkuyla katıldığı etkinlikler, sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti. İskele Meydanına Kurulan dev ekranda gelişmeleri de yakından takip eden Gemlikli’lere, Belediye çay, lokma ve sabah da çorba ikramında bulundu. Gösteriler sırasında Gemlik Asım Kocabıyık Camisi’nin iki minaresi arasındaki mahyada ’Darbeye Hayır, Demokrasiye Evet’ yazısı dikkat çekti.

Yayın Tarihi : 20.07.2016 : 15:57

Etiketler : Mahyadan    Darbe    Tepkisi    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3239
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN