Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bolu Şehit Polis İçin Yürüdü

Bolu Şehit Polis İçin Yürüdü
Bolu’da yaklaşık 5 bin kişi darbe girişimi sırasında İstanbul’da çıkan olaylarda şehit olan polis memuru 22 yaşındaki Ozan Özen için Türk bayraklarıyla yürüdü.

 

İstanbul’da darbe girişimi sırasında çıkan olaylarda şehit olan polis memuru Ozan Özen’in Sümer Mahallesi’nde bulunan evinin önünde toplanan yaklaşık 5 bin kişi ellerinde Türk bayraklarıyla kent merkezine yürüdü. Şehidin ağabeyi Özkan Özen grubun önünde şehit olan kardeşinin fotoğrafıyla yürüdü. Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay, MHP İl Başkanı Adem Evcil grubun önünde kol kola girerek birlikte yürüdü. Tekbirler getirerek yürüyen grup "Şehitler ölmez vatan bölünmez", "Darbeye karşı omuz omuza" sloganları attılar. Belediye meydanında son bulan yürüyüşte Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş, 81 sivil toplum kuruluşunun bir araya gelerek oluşturduğu "Darbelere Hayır Platformu" adına basın açıklamasını okudu. Darbe girişimini şiddetle kınadıklarını belirten Ateş, "Kimden ve kime yönelik gelirse gelsin her türlü darbe girişimini lanetliyoruz. Bugün sivil toplum kuruluşları olarak halkımızın, özgürlüğümüzün, milletimizin selametinin yanında, darbenin karşısında tavır ve direnç göstereceğimizi beyan ediyoruz" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 19.07.2016 : 22:54

Etiketler : Bin    Kişi    Darbe    Girişiminde    Şehit    Olan    Polis    İçin    Yürüdü    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4631
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN