Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Antalya'da Çirkin Taciz

Antalya'da Çirkin Taciz
Antalya’da markete giren kimliği belirsiz kişi, mağaza sorumlusu H.Y.’ye prezervatif standını ve nerede deneyeceğini sordu. H.Y.’nin terslemesine sinirlenen şüpheli, bıçak çekip başına pet su şişesiyle başına vurduğu genç kadını, "Seni Özgecan gibi yaparım" diye tehdit edip tartakladıktan sonra kaçtı.

 

Olay, dün saat 15.00 sıralarında Muratpaşa İlçesi, Yenigün Mahallesi, Köroğlu Bulvarı’nda bulunan bir marketler zincirinde meydana geldi. Yabancı plakalı otomobille markete gelen iki kişiden 30- 35 yaşlarında, 160- 165 boylarında olanı, marketin sorumlusu H.Y.’ye prezervatiflerin bulunduğu standı ve nerede deneyebileceğini sorunca, genç kadının tepkisiyle karşılaştı. Tartışmanın büyümesi üzerine iddiaya göre çantasından bıçak çıkartan saldırgan, başına pet su şişesiyle vurduğu H.Y.’yi, "Sesini kesmezsen seni Özgecan gibi yaparım" diyerek tartakladı.
 
Olay sonrası kaçmaya çalışan saldırganı fark eden bir esnaf, yakalamaya çalıştı. Bu sırada düşen saldırgan çantasını, ayakkabısının teki ile gözlüğünü düşürdü ama  beraberindeki arkadaşıyla otomobile binip kaçmayı başardı.
 
Olay sonrası markete gelen polis, saldırganı yakalamak için çalışma başlattı.

Yayın Tarihi : 19.07.2016 : 11:31

Etiketler : Prezervatif    Hırsızı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1334
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN