Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


TBMM'de 'Yanlış Alarm' Paniği

TBMM'ye giriş çıkışlar durduruldu. Milletvekillerinin odaları da boşaltılmaya başlandı. Ancak Meclis'in 'yanlış alarm' sonucu boşaltıldığı anlaşıldı.

 

TBMM'de milletvekili odalarının boşaltıldığı belirtiliyor. "Güvenlik" gerekçesiyle açıklanan işlem için Meclis'e giriş çıkışlar da durduruldu. Meclis'te panik yaşanırken olayın Meclis'e polis gibi giren bir kişi tarafından çıkarıldığı, herhangi bir ihbarın olmadığı anlaşıldı.
 
 
"YANLIŞ ALARM" SONUCU BOŞALTILDI
 
Meclis'in 'yanlış alarm' sonucu boşaltıldığı anlaşıldı. AKP'li Metin Külünk "Herkes odalarına gidebilir... Provokatör Meclis'i boşalttırmış. Güvenlik sorunu yok" şeklinde açıklama yaptı. Meclis polisi ise "Bir provokatör Meclis'e polis gibi girmiş ve odaları boşalttırmış" bilgisini verdi.
 
AA AÇIKLAMA YAPTI
 
Öte yandan Anadolu Ajansı Twitter'dan yaptığı açıklamada "Meclis içinde ve sosyal medyada 'Meclis acilen boşaltılıyor' şeklinde bir dedikodu yayıldı. Tamamen yalan bu haberlerle ilgili Meclis polisi olayın kaynağını araştırıyor" dedi.
 
"GÜVENLİK TEDBİRLERİ HER ZAMANKİNDEN DAHA YÜKSEK"
 
TBMM Genel Sekreteri İrfan Neziroğlu, "Meclis Kampüsünde normal güvenlik tedbirlerimizi her zamankinden daha yüksekte tutuyoruz; bunun dışında herhangi bir olağanüstülük yoktur. Meclis Başkanlığı ve Genel Sekreterliği'nin yaptığı açıklamalar dışındakilere itibar edilmesin." dedi.

Yayın Tarihi : 18.07.2016 : 18:35

Etiketler : tbmm    yanlış alarm       


Yorumlar

4656
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN