Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Özel Harekatçı, Doğum Gününde Şehit Oldu

Özel Harekatçı, Doğum Gününde Şehit Oldu
Darbe girişimi sırasında Ankara Gölbaşı’da bulunan Özel Harekat karargahına yapılan saldırıda şehit olan Özel Harekat pollisi Hakan Yorulmaz’ın cenazesi, memleketi Kırıkkale’de düzenlenen törenin ardından toprağa verildi. Hakan Yorulmaz’ın doğum günü olan 15 Temmuz’da şehit olduğu, evlilik hazırlığı yaptığı öğrenildi.

 

Kırıkkale Nur Camii’nde öğle namazının ardından kılınan cenaze namazına Vali Mehmet Hakan Haktankaçmaz, milletvekilleri Ramazan Can, Mehmet Demir, Garnizon Komutanı Tümgeneral Asım Kocaoğlu, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Jandarma Komutanı Albay İsa Çakmak, Emniyet Müdürü Hasan Onar, il müdürleri ve binlerce kişi katıldı.
 
6 yıldır Özel Harekat Polis olan Hakan Yorulmaz’ın babası İsmail, annesi Hamide, kız kardeşi Kübra ve yakınları, cenazede gözyaşı döktü.
 
KIZ KARDEŞİNİN HAFTA SONU DÜĞÜNÜ VARDI
 
Şehit polis Hakan Yorulmaz’ın kız kardeşi Kübra’nın hafta sonu düğünü vardı. Düğünü için tüm davetiyelerin dağıtıldığı Kübra katıldığı cenazede, "Abim sen ölecek insan değildin. Seni öldürenleri Allah kahretsin. Ben şimdi ne yapacağım sensiz?" diye feryat etti. Bu arada sinir krizi geçiren anne Hamide, "Ben oğlumu öldürülsün diye yetiştirmedim. Allah belanızı versin. Biricik oğluma kıydınız. Allah da size kıysın" diye haykırdı.
 
Şehit Hakan Yorulmaz’ın cenazesi, namazın ardından şehitlik mezarlığında toprağa verildi.

Yayın Tarihi : 18.07.2016 : 16:58

Etiketler : Özel    Harekatçı    Doğum    Gününde    Şehit    Oldu    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1975
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN