Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Eşini Baltayla Öldüren Kocaya 18 Yıl 4 Ay Hapis

Eşini Baltayla Öldüren Kocaya 18 Yıl 4 Ay Hapis
Kayseri'de, kendisini aldattığını düşündüğü 27 yıllık eşi Gönül Gürbüz’ü (43) geçen 3 nisan günü engelli çocuğunun gözleri önünde baltayla öldürmekten yargılanan Aydemir Gürbüz (50) 18 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı. 

 

Kayseri 2’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davanın bugünkü duruşmasına, tutuklu Aydemir Gürbüz, Nevşehir Kapalı Cezaevi’nden Sesli ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile katılırken, amcasının oğlu Yasin Gürbüz de sanık sandalyesinde ’suçluyu kayırma’ suçundan tutuksuz yargılandı. Öldürülen Gönül Gürbüz’ün kızı Pınar Gürbüz de duruşmada hazır bulundu.
 
Aydemir Gürbüz, savunmasında 27 yıllık evli olduğunu, içki veya kumar gibi kötü alışkanlıkları bulunmadığını anlattı. Gürbüz, son 1 yılda eşi ile kopuk ilişkileri bulunduğunu, eşinin başkaları ile mesajlaştığını ve son olarak engelli çocuğuna eşinin kötü davranması nedeniyle öldürdüğünü söyledi.
 
Mahkeme heyeti yapılan yargılama sonucu tutuklu Aydemir Gürbüz’ kasten adam öldürmek suçundan 18 yıl 4 ay hapis cezası verirken, suçluyu kayırma suçundan yargılanan amcası Y. Gürbüz’ün beraatine karar verildi.

Yayın Tarihi : 18.07.2016 : 13:12

Etiketler : Eşini    Baltayla    Öldüren    Kocaya    Yıl    Ay    Hapis    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6445
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN