Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Darbe Girişimini Protestolar Sürüyor

Darbe Girişimini Protestolar Sürüyor
Burdur’da darbe girişimini protesto gösterileri bugün de devam etti.

 

Burdur’da darbe girişimini protesto edenlerin buluşma yeri Cumhuriyet Meydanı oldu. Türk bayraklarıyla meydanda toplanan yaklaşık bin kişilik gruba Vali Şerif Yılmaz da eşlik etti. Burada kalabalığa seslenen Vali Yılmaz, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni hiçbir güç ve kuvvetin alt edemeyeceğini söyledi.
 
Dün darbe girişiminde bulunanların Türk askeri ve polisi tarafından teslim alındığını belirten Vali Yılmaz, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu kararı ile Burdur’da 4 savcı ve 3 hakimin açığa alındığını kaydetti. Vali Yılmaz, “Türkiye’de olduğu gibi ilimizde de buna yeltenen, buna kalkışan hiçbir kimse olamaz. Olanlar da cezasını mutlaka görür. İlimizdeki güvenlik kuvvetlerimiz 58’inci Piyade Alayı’mız, Jandarma Komutanlığı’mız devletimizin, milletimizin ve siyasi iradenin emri altında Türk devleti ve milletine hizmet etmeye devam etmektedir. Peygamber ocağına yakışan bir şekilde görevlerini ifa etmektedir. O çocuklar, o askerler bizim askerimiz o silahlar bu milletin silahı. O silahı bu millete çeviremezsiniz, çevirirseniz işte gördünüz daha başlangıcı, ilk resimleri de gördük köpek gibi yerlerde sürünmeye başladılar. Cenabı hak inşallah daha da rezil rüsva eder, bu milletin, bu insanların yüzüne bakamaz hale getirir” diye konuştu.
 
‘KARDEŞİNİZ DE OLSA BİLDİRİN’
 
Vali Yılmaz, “İçimizdeki bu devlet ve millet düşmanlarını, din düşmanlarını devletimize bildirin. Kardeşiniz de olsa, evladınız dahi olsa, ananız babanız dahi olsa söylemek mecburiyetindesiniz” dedi.

Yayın Tarihi : 17.07.2016 : 00:03

Etiketler : Burdurda    Darbe    Girişimini    Protestolar    Sürüyor    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5762
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN