Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Keşke Böyle Bir Travma Yaşanmasaydı'

Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne gelişinde gazetecilerin darbe girişimiyle ilgili sorularını yanıtlayan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, "Keşke Türkiye böyle bir travmayı yaşamasaydı" dedi.

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, FETÖ'nün darbe girişimine ilişkin, "Türkiye büyük bir devlettir. Türkiye Cumhuriyeti güçlü bir cumhuriyettir. Bütün bu sorunları aşabilecek gücümüz, potansiyelimiz vardır. Bütün vatandaşlarımın sükunet içinde gelişmeleri takip etmesini arzu ederim." dedi.
 
Kılıçdaroğlu, Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne gelişinde gazetecilerin darbe girişimiyle ilgili sorularını yanıtladı.
 
"Keşke Türkiye böyle bir travmayı yaşamasaydı" diyen Kılıçdaroğlu, herkesin son derece üzgün olduğunu belirtti.
Kılıçdaroğlu, "Türkiye büyük bir devlettir. Türkiye Cumhuriyeti güçlü bir cumhuriyettir. Bütün bu sorunları aşabilecek gücümüz, potansiyelimiz vardır. Bütün vatandaşlarımın sükunet içinde gelişmeleri takip etmesini arzu ederim. Zaten biraz sonra Genel Kurulda görüşlerimizi ayrıntılarıyla anlatacağız." diye konuştu.
 
"Genelkurmay Başkanı ile görüştünüz mü?" sorusuna da Kılıçdaroğlu, "Hayır" karşılığını verdi.
Kılıçdaroğlu'nu Meclis'e gelişinde aralarında Meclis Başkanvekili Akif Hamzaçebi'nin de bulunduğu, partisine mensup kalabalık bir milletvekili topluluğu karşıladı.Öte yandan CHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK), Kılıçdaroğlu başkanlığında TBMM'de toplandı.

Yayın Tarihi : 16.07.2016 : 16:59


Yorumlar

7587
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN