Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Tolungüç: ''Ben Hayal Satmam''

Tolungüç: ''Ben Hayal Satmam''
Karşıyaka teknik direktörü Soner Tolungüç, alışılagelmişin aksine, yeni sezona şampiyonluk hedefiyle başlamayacaklarını belirtti, "Biz kimseye hayal satmıyoruz" dedi.

 

Geçmiş tarihli borçlardan kaynaklanan transfer yasağı nedeniyle yeni sezon hazırlıklarına takviye yapamadan, altyapı oyuncularıyla başlayan yeşil kırmızılı ekip sessiz sedasız sahaya inerken temkinli konuşmayı tercih eden tecrübeli teknik adam, "Ayaklarımız yere basıyor, uçmuyoruz. Bu koşullarda şampiyonlukten söz etmek hayalcilik olur, Biz gerçeklerden söz etmeyi tercih ediyoruz" diye konuştu. Hata yapma şanslarının kalmadığını sözlerine ekleyen Soner Tolgungüç, şöyle devam etti:
 
"Kulüp yeni bir yapılanma içinde. Biz de bu yapının bir parçası olacağız. Aralarında tecrübeli oyuncuların da yer alacağı genç bir takım yaratıp geleceğe yatırım yapacağız. Hedefimizde şampiyonluk değil, arzulu coşkulu bir takım yaratmak var. Rakipler transferde rakamları yükseltiyor. Biz şartlarımızı kabul edenlere kapımızı açacağız. Karşıyaka’nın olduğu yerde elbette hedef olur. Doğru işler bizi hedefe götürecek. Ama ortada hiçbir şey olmadan şampiyonluğa oynuyoruz demek akılcı olmaz."

Yayın Tarihi : 15.07.2016 : 13:49

Etiketler : Karşıyaka    Teknik    Direktörü    Tolungüç    Ben    Hayal    Satmam    Spor   


Yorumlar

4218
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN