Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kuzeyin Oğlu Bodrum’da Sahne Aldı

Kuzeyin Oğlu Bodrum’da Sahne Aldı
Bodrum’da sahne alan ’Kuzeyin oğlu’ lakaplı Volkan Konak, hayranlarına keyifli gece yaşattı.

 

Karadeniz türkülerinin güçlü sesi Volkan Konak, Pera Organizasyon ve Turkcell işbirliği ile Bodrum Antik Tiyatro’da düzenlenen konsere Konak, ’Dadaloğlu’ türküsüyle başladı. "Kula kul olmayan, siyasetçiye dalvakuk olmayan asil insanlar hoş geldiniz" diyerek, konsere gelen yaklaşık 2 bin kişiyi selamlayan Volkan Konak, "Ne tarafa dönsek siz varsınız, yüzümüz gözümüz ışık içinde. Bu akşam güzel olacak çünkü biz işimizi aşkla yapıyoruz. Şarkıyı söylerken kalbimizi vermeyiz, hayatımızı veririz. Ama içinde sizde varsınız. Dünyanın yaşına göre bir kelebek kadar kısa yaşıyoruz. Mesela orkestra üyelerim, en fazla 3 tane dünya kupası görecekler. Şaka bir yana, sevelim sevilelim. 500 sene yaşayacak olanların çoğu siyasetçiler. Hırstan çatlayacaklar. Ula dünya firavunlara kalmamış, ne yapmaya çalışıyorsun, yeter da. O yüzden yaslanın arkanıza biz size hizmet edeceğiz. Size emek verelim, ayağınızı yıkarcasına, Volkan fazla uzatma bize bir bardak su ver dercesine size hizmet etmek istiyorum. Dünyanın hali bizden sorulacak. Dünya bu akşam bizim etrafında dönüyor, farkında değilsiniz. Keyfinize bakın. Şarkılara da eşlik edin, çok mutlu olursunuz" dedi.
 
SEYİRCİSİNİ BİLGİLENDİRDİ
 
İlk şarkılarla girizgah yaptığını belirten Konak, program akışı ile ilgili bilgi verirken, "Her bölümde farklı duygular işleyeceğiz. Dünya iki kavram üzerine kurulmuş, iyi-kötü, var-yok, az-çok, zengin-fakir. Ben hep iyi ve güzeli severim. Kötü insanla ahbaplık etmem. Garibanları da hep savundum. Garibanlara dedik ki tavuklar gibi ölüyorsunuz, ölmeyin. İtiraz edin. Deyin ki neden biz ölüyoruz. Ama onlar da aynı salhaneye giden kurbanlıklar gibi gidiyorlar kardeşim, yapmayın. Büyük balık küçük balığı yutar. Ama hala daha ideolojimiz gereği emek, emekçiden yana, ezilenden, garibandan yana, hümanist olmaya devam edeceğiz. Ama yorulduk. Garibanlar da ölmeye pek meraklı kardeşim" dedi.
 
Konak konserinde ’Dostum Dostum’, ’Göklerde Kartal Gibiydim’, ’Mimoza Çiçeğim’, ’Divane Aşık Gibi’, ’Gelevera Deresi’ gibi şarkılarını hayranlarıyla birlikte söyledi. İki saat sahnede kalan Konak, hayranlarına esprilerle ve şarkılarla dolu bir gece yaşattı.

Yayın Tarihi : 15.07.2016 : 13:44

Etiketler : Kuzeyin    Oğlu    Bodrumda    Sahne    Aldı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8042
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN