Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Cinsel İstismarda Bulunan Bakkal Muhtara 15 Yıl Hapis

Cinsel İstismarda Bulunan Bakkal Muhtara 15 Yıl Hapis
Kayseri’nin Hacılar İlçesi’ne bağlı Sakar Çiftliği Mahallesi muhtarı ve aynı zamanda mahalle bakkalı olan 58 yaşındaki Mustafa Arif Demirci, 15 yaşındaki imam hatip lisesi  ögrencisi kıza cinsel istismar suçundan 15 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

 

Sakar Çiftliği Mahalle muhtarı Mustafa Arif Demirci hakkında, İmam Hatip Lisesi 2’nci sınıfta okuyan Ş.A.’ya bir yıldır cinsel istismarda bulunduğu şikayeti üzerine jandarma tarafından soruşturma başlatıldı. Şüphelinin en son 27 Kasım 2015 tarihinde bağ evinde öğrenciye cinsel istismarda bulunduğu ve daha sonra okul yönetiminin, durumu öğrencinin ailesine bildirdiği anlaşıldı. Konunun yargıya taşınması üzerine 9 Mart 2016’da muhtar Demirci tutuklandı ve hakkında ’Çocuğun cinsel istismarı’ suçundan dava açıldı.
 
Kayseri 3’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davanın bugünkü duruşmasına tutuklu sanık muhtar, istismara uğrayan kızın babası A.A., annesi E.A. ve avukatları hazır bulundu.
 
Sanık Mustafa Arif Demirci, önceki duruşmalarda olduğu gibi bu duruşmada da suçlamaları kabul etmedi. Genç kızın ailesi ise kızlarının psikolojisinin bozulduğunu ve hayatlarının alt üst olduğunu belirterek sanığın cezalandırılmasını istedi. Mahkeme heyeti muhtar Mustafa Arif Demirci’ye, ’5 yaşından büyük çocuğa cinsel istismar’ suçundan 15 yıl hapis cezası verdi.

Yayın Tarihi : 15.07.2016 : 15:17

Etiketler : Liseli    Kıza    Cinsel    İstismarda    Bulunan    Bakkal    Muhtara    Yıl    Hapis    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1363
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN