Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Trabzonspor’da Kıran Kırana Antrenman

Trabzonspor’da Kıran Kırana Antrenman
Slovakya’nın Samorin Kasabası’nda yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor’da akşam antrenmanında dar alanda yapılan top çalışmasında futbolcular kıran kırana mücadele verdi.

 

Kamp yapılan otelin sahasında Teknik Direktör Ersun Yanal yönetiminde ilk 20 dakikası basına açık olarak gerçekleştirilen antrenmana, izinli Uğur Demirok katılmadı. Mehmet Ekici’ye ise takımdan ayrı özel program uygulandı. Isınma hareketlerinin ardından dar alanda topla yapılan çalışmalarda futbolcuların oldukça hırslı olduğu görüldü. Antrenmanın ikinci bölümünde ise taktik ağırlıklı çalışma gerçekleştirilirken, belinde ağrı hisseden Ramazan Övüç bu bölümde yer almadı.
 
UĞUR DEMİROK BABA OLDU
 
Bu arada, Trabzonspor’un savunma oyuncusu Uğur Demirok baba oldu. Uğur Demirok’un eşi Damla Demirok, bir erkek çocuğu dünyaya getirdi. Minik bebeğe Demir adı verildi. Trabzonspor resmi internet sitesinden de Uğur Demirok için kutlama mesajı yayınlanırken, “Uğur ve eşi Damla Demirok’u kutluyor, Demir’e sağlıklı ve mutlu, nice uzun ömürler diliyoruz” ifadelerine yer verildi.

Yayın Tarihi : 14.07.2016 : 22:43

Etiketler : Trabzonsporda    Kıran    Kırana    Antrenman    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3738
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN