Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bursaspor Önce Salonda Sonra Sahada Terledi

Bursaspor Önce Salonda Sonra Sahada Terledi
Yeni sezon hazırlıklarında bir haftayı geride bırakan Bursaspor, günü iki ayrı çalışma ile tamamladı.

 

Özlüce Tesisleri’nde Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu yönetiminde yapılan antrenmanın ilk bölümünde, Bursasporlu futbolcular, saat 18.15’de kondisyon merkezinde çalıştı, daha sonra ise sahaya çıkarak taktik içerikli bir oyun oynadı.
 
Isınma yapmadan hemen 5’e 2’ye başlayan yeşil beyazlıları, Hamzaoğlu iki ayrı gruba ayırarak, kalecisiz oyun oynattı. Bugün gerçekleştirilen antrenmanda Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yeni sezonda liglerde oynanacak topla takım ilk kez buluştu. Bu çalışmada sabah saatlerinde Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Spor Hekimliği Anabilimler Dalın’da cybex testine giren genç oyuncular düz koşu yaptı.
 
BAŞKAN AY DA İZLEDİ
 
Bursasporlu futbolcuların çalışmasını Başkan Ali Ay, kulüp yöneticileriyle birlikte izledi. Yeşil beyazlılar, yarın sabah ve akşamüzeri yapacakları iki antrenman ile hazırlıklarını sürdürecek.
 
JORQUERA’YA ÖZEL ÇALIŞMA
 
Bursaspor’un Şilili oyuncusu Cristobal Jorquera, sezon başı çalışmalarına sakatlığı nedeniyle katılamamıştı. Bugün ilk kez Jorquera, kulüp doktoruyla birlikte, adele gruplarını kuvvetlendirici özel bir çalışma yaptı.

Yayın Tarihi : 14.07.2016 : 20:13

Etiketler : Bursaspor    Önce    Salonda    Sonra    Sahada    Terledi    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7615
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN