Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Fenerbahçe'den Özür Dilerim'

Fenerbahçe ile 3 yıllık anlaşma imzalayan İsmail Köybaşı imza töreninde Fenerbahçe camiasından özür diledi.

 

"Öncelikle hoşbulduk. Kariyerimi en verimli şekilde sürdürmek istedim. Sahiplenmeye hazır olduğunu hissettiren yerdeyim. Burada olmaktan çok mutlu ve gururluyum. Tercihim beni sahiplenen Fenerbahçe oldu. Fenerbahçe'ye uzun yıllar faydalı olacağını düşünüyorum. Ortalama profesyonel futbol kariyerinin 15 yıl olduğunu düşünürsek kariyerimin 2. yarısına girmiş buluyorum.
 
"FENERBAHÇE'DEN ÖZÜR DİLİYORUM"
 
Camialar arasında büyük bir rekabet var. Bizler isteğimiz doğrultusunda hareket edebiliyoruz. Şampiyonluk kutlamasında istemediğim bir şekilde bulunduğum üzgünüm. Bundan rahatsız oldum. Futbolcular olarak isteğimiz dışında hareket edebiliyoruz. O bir şampiyonluk kutlamasıydı, bir tezahürat söylendi. Fenerbahçe camiasının kırıldığını biliyorum, üzgünüm. İçimde hiçbir zaman kötülük olmaz. Fenerbahçe camiasından özür diliyorum.
 
"BEŞİKTAŞ'A ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM"
 
Gönlüm çok rahat. Sezon içerisinde hiçbir takımla transfer için görüşmedim. Ben futbol tutkunu bir insanım. Aldığım karardan kesinlikle mahçup değilim. Son derece mutluyum ve gururluyum. Kimseye bir şey ispatlamak istemiyorum. Şu anda gönlüm çok rahat. Beni tanıyan herkes karakterimi bilir. Hiçbir zaman paraya önem vermedim, vermem de. Geçen 7 sezonun ardından, geçirdiğim her bir gün için Beşiktaş camiasına teşekkür ediyorum. Beşiktaş taraftarına, yönetimine ve emekçilerine geçirdiğim her gün için teşekkür ederim.

Yayın Tarihi : 14.07.2016 : 14:53

Etiketler : fenerbahçe    ismail köybaşı    transfer   


Yorumlar

4349
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN