Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yine Kaçak , Yine Ölüm

Yine Kaçak , Yine Ölüm
Ege Denizi’nde çıkılan umut yolculuğunda, rüzgarlı havada ters dönen sürat teknesinden suya düşen 11 kaçaktan 4 yetişkin erkek kurtarılırken, 4 yaşlarında bir kız çocuğunun ise cesedine ulaşıldı. Kayıp olan 6 kişi için arama kurtarma çalışması başlatıldı.

 

Yunanistan’da yayın yapan ’www.protothema.gr’ adlı sitenin haberine göre; Türkiye kıyılarından Yunanistan’ın Midilli Adası’na doğru yola çıkan, içinde 11 kişinin bulunduğu  kaçak teknesi, şiddetli rüzgarla oluşan dalgalar nedeniyle alabora oldu. Bölgedeki balıkçıların bu sabah 06.00’da fark edip haber vermesi üzerine olay yerine giden Yunan Sahil Güvenlik ekipleri, çalışma başlattı. Ters dönen tekneden suya düşen 4 yetişkin erkek kurtarıldı. 4 yaşlarında bir kız çocuğunun ise cesedine ulaşıldı. Kayıp olduğu belirlenen 6 kişinin bulunması için çalışma başlatıldı. Bölgede üç Yunan Sahil Güvenlik botu ile iki helikopterin arama kurtarma çalışması yürüttüğü belirtildi.
 
Öte yandan Bodrum’dan son iki gün içinde İstanköy (Kos) Adası’na botlarla 43 kaçağın geçtiği, Ege’nin kuzeyinden ise Midilli’ye bu sabah 70 kaçağın ulaştığı öne sürüldü.
 

Yayın Tarihi : 13.07.2016 : 11:55

Etiketler : Kaçak    Teknesi    Alabora    Oldu    Çocuk    Öldü    Kayıp    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7450
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN