Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Üniversite Tercih Günleri Geliyor

Üniversite Tercih Günleri Geliyor
Buca Belediyesi öğrencilere üniversite tercihlerini belirlemede destek olmak amacıyla “ Üniversite Tercih Günleri” düzenliyor. Aziz Nesin Bilgi ve Eğitim Merkezi ve Çamlıkule Semt Evi’nde rehberlik ve psikolojik danışmanlar eşliğinde düzenlenecek tercih günlerinden tüm Bucalı üniversite adayları yararlanabilecek. 18 Temmuz’da başlayacak olan destek programı 2 Ağustos’a kadar devam edecek.

 

Buca Belediyesi’nin ailelerin eğitim giderlerine destek olmak amacıyla projelendirip, yılda binin üzerinde öğrenciye ücretsiz ders desteği verdiği Çamlıkule Semt Evi ve Aziz Nesin Bilgi ve Eğitim Merkezi (BEM)’nde “Üniversite tercih Günleri” düzenlenecek. 
 
Belediye’nin açtığı ücretsiz ders desteği programından yararlanan öğrencilerin yanı sıra Bucalı tüm üniversite adaylarının yararlanabileceği destek programı 18 Temmuz’da başlayacak. Aziz Nesin Bilgi ve Eğitim Merkezi ile Çamlıkule Semt Evi’nde açılacak olan     “Üniversite Tercih Günleri” programı ile öğrencilerin doğru ve bilinçli tercih yapabilmesi amaçlanıyor. 
 
Rehberlik ve psikolojik danışmanlar eşliğinde verilecek olan hizmet 18 Temmuz- 2 Ağustos tarihleri arasında 13.00- 17.00 saatler arasında düzenlenecek. 

Yayın Tarihi : 13.07.2016 : 10:16


Yorumlar

6732
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN