Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Çeşmeli Turizmcinin Yüzü Güldü

Çeşmeli Turizmcinin Yüzü Güldü
Boyalık Beach Otel Çeşme Genel Müdürü Orhan Belge, "Türkiye ile Rusya arasındaki ilişkilerin normalleşmeye başlaması ve araya giren dokuz günlük Ramazan Bayramı tatili, yaşanan siyasi krizler ve terör eylemlerinden olumsuz etkilenen Türk turizmine ilaç gibi geldi." dedi.

 

Bakanlar Kurulu kararıyla 9 güne çıkarılan Ramazan Bayramı tatili özellikle Türkiye’nin tatil cenneti haline gelen Çeşme’nin işletmecilerini memnun ederken şirin ilçenin nüfusu Marmara ve İç Anadolu Bölgesi’nden gelen yerli turistlerle birlikte 750 bin kişiye çıktı.
 
Yüzde 100’e varan doluluk oranıyla Çeşme’nin en dolu otellerinden birisi olduklarını ifade eden Boyalık Beach Otel Çeşme Genel Müdürü Orhan Belge, 2016 sezonunun özellikle Çeşme için iyi geçen 2015’i aratmayacağını söyledi. Türkiye ile Rusya arasında yumuşayan ilişkilerin şimdiden Antalya bölgesinde sektörde olumlu bir hava estirdiğine dikkat çeken Belge, “Yaşanan bu iyi gelişmeler Türkiye’deki tatil sezonunu da uzatacak. Yaza girerken yaptığımız tüm hazırlıklarımız da bu yöndeydi. Çeşmeli otelciler olarak bizleri tercih eden misafirlerimize kaliteli bir tatilin güzelliklerini yaşatmaya devam edeceğiz" dedi. 
 

Yayın Tarihi : 12.07.2016 : 11:58


Yorumlar

1081
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN