Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ahmet Bebek Taburcu Edildi

Ahmet Bebek Taburcu Edildi
Bağcılar’da kaçırılan 4 aylık Ahmet bebek tedavisinin ardından ailesine teslim edildi.

 

Bağcılar’da kaçırılan 4 aylık Ahmet Davulcu, Pendik’te polisin düzenlediği operasyon sırasında 4. kattan apartmanın havalandırma boşluğuna atılmıştı. Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 4 gün tedavi gören Ahmet bebek taburcu edildi. Günlerdir küçük çocuğun başında bekleyen anne ve baba büyük sevinç yaşadı.
 
"MELEKLER KORUDU"
 
Hastane kapısında açıklama yapan anne Münevver Davulcu, “Allahıma binlerce çok şükür. Melekler korumuş. Öldürmeyen Allah öldürmüyor. Ağlıyordu. Çocuk resmen korkmuştu. Hıçkırıyordu. Şu an durumu gayet iyi. Buradan eve gideceğiz. Çocuğumu kucağıma alınca çok mutlu oldum. Allahtan tek isteğim çocuğumu sağ salim görmekti. Bu da oldu" dedi.
 
“BABASI BAYILDI"
 
Çocuğunun 4. kattan atıldığını duyunca ne yapacağını bilemediğini söyleyen anne Davulcu, “Çok kötü olduk. Babası bayıldı, ben aynı şekilde. Allah’ıma binlerce şükürler olsun ki kavuştuk. Kaçıranları da tanımıyoruz" ifadesini kullandı.
 
“BUNU YAPANLAR CANİDİR"
 
Münevver Davulcu, Ahmet bebeğin neden kaçırıldığına ilişkin soruya ise, “Erkek bebeği olmadığı için gidip elalemin çocuğunu mu kaçıracak? Ya gidip satacaktı bebeği ya da bilmiyorum. Bunu yapan canidir. Allah korkusu hiç mi içine girmedi? Bunu yapmanın canilikten farkı yoktur. Devletimin gereken ceza neyse vermesi lazım. 4 aylık bebekten ne istersin?" diye yanıt verdi.
 
Açıklamanın ardından çocuklarına kavuşmanın sevincini yaşayan aile hastaneden çıkarttıkları Ahmet bebekle birlikte Bağcılar’daki evine gittiler.

Yayın Tarihi : 11.07.2016 : 17:14

Etiketler : Ahmet    Bebek    Taburcu    Edildi    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3426
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN