Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kurtulmuş'tan Tatil Müjdesi

Kurtulmuş'tan Tatil Müjdesi
Bakanlar Kurulu'nun ardından açıklama yapah Numan Kurtulmuş, bayramdaki trafik kazalarıyla ilgili konuşurken "Önümüzdeki bayramda da uzun bir tatil olacak. Dileriz ki hiç kaza olmasın" dedi.

 

Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş Bakanlar Kurulu toplantısı ile ilgili açıklama yaptı.
 
İşte Kurtulmuş’un açıklamasından satır başları:"Ölümlü trafik kazasında ciddi bir azalışın olduğunu görüyoruz. Yollardaki kör noktaların tespit edilerek buralara yoğunlaşılmasında bunun payı var. Ama yine de çok büyük bir rakamdır. Türkiye’de trafik kazalarında sıfır can kaybı için çaba göstermeliyiz. Bir ulusal seferberlik mantığı ile alınacak tedbirlerin yerine getirilmesi zorunludur. Önümüzdeki bayramda da uzun bir tatil olacak. Dileriz ki hiç kaza olmasın.
 
OSMANGAZİ KÖPRÜSÜ
 
Osmangazi köprüsüyle ilgili çok önemli bir sonucu paylaşmak isterim. Bu 9 gün içinde ortalama günde 100 bini aşkın geçiş olmuştur. 9 günlük rakam yaklaşık 1 milyondur. Bir kez daha Osmangazi Köprüsü’nün hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.
 
TERÖRLE MÜCADELE
 
Terörle birlikte Türkiye’de duygusal kopuş isteyenler var. Bu ilkenin Kürtleri de Türkler kadar bu ülkenin sahipleridir. Bu nedenle duygusal kopuş olmuyor.

Yayın Tarihi : 11.07.2016 : 12:32

Etiketler : başbakan yardımcısı    numan kurtulmuş    kurban bayramı    tatil    bakanlar kurulu       


Yorumlar

2732
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN