Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yüzme Yarışmasında Mücadele Ettiler

Yüzme Yarışmasında Mücadele Ettiler
Kastamonu’nun İnebolu ilçesi’nde dünya şampiyonu milli yüzücü Ahmet Nakkaş’ın da katıldığı Açık Deniz Yüzme Yarışı çekişmeli anlara sahne oldu.

 

İnebolu Belediyesi tarafından bu yıl 7’incisi düzenlenen ’Uluslararası Heyamola Deniz Şenlikleri Kültür ve Sanat Festivali’ renkli görüntülere sahne oldu. Şenlikler kapsamında Açık Deniz Yüzme Yarışması düzenlendi. Yarışmaya dünya şampiyonu milli yüzücü Ahmet Nakkaş, milli yüzücü Mustafa Aydoğdu gibi isimlerin yanı sıra 277 kişi katıldı. İnebolu Belediyesi ile İstanbul Yıldızlar Yüzme Spor Kulübü işbirliğiyle düzenlenen yarışmaya katılanlar 1500 metre bayanlar, 1500 metre erkekler ve 3 bin metre bayanlar ve erkekler kategorilerinde yarıştı. Eski bakanlardan Kürşat Tüzmen ile İnebolu Belediye Başkanı Engin Uzuner yarışmanın startını verdiler. 
 
Çekişmelere sahne olan yarışmalara katılanlar dereceye girmek için mücadele etti. Festival kapsamında düzenlenen yağlı direk yarışması da renkli görüntülere sahne oldu. Yağlı direğin ucundaki Türk Bayrağı’nı uzun uğraşlar sonucunda Mehmet Gürel isimli yarışmacı alarak birinci oldu.

Yayın Tarihi : 10.07.2016 : 20:28

Etiketler : İneboluda    Yüzme    Yarışmasında    Mücadele    Ettiler    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2258
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN