Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Şehit Acısı Bursa’ya Düştü

Şehit Acısı Bursa’ya Düştü
Hakkari’nin Şemdinli İlçesi’nde  askeri aracın geçişi sırasında PKK’lı teröristlerce daha önceden yola döşenen el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan 5 askerden Piyade Sözleşmeli Er Yunus Yılmaz’ın Bursa’nın merkez Osmangazi İlçesi’ndeki baba evine ateş düştü.

 

Şemdinli İlçesi’nin Beyyurdu- Aktütün karayolunda yol kontrolü yapan askerleri taşıyan aracın geçişi sırasında teröristlerce yola döşenen el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu Sözleşmeli Piyade Er Yunus Yılmaz, 4 silah arkadaşıyla şehit oldu. Yunus Yılmaz’ın şehit olduğu haberi Bursa’nın merkez Osmangazi İlçesi Adnan Menderes Mahallesi Arafat Sokak’ta oturan babası Selami ve annesi Azime Yılmaz’a verildi.
 
Yunus Yılmaz’ın şehit olduğu haberinin duyulmasının ardından yakınları ve komşuları eve akın ederken, binanın önüne Türk bayrağı asıldı.
 
Yunus Yılmaz’ın tezkere aldıktan sonra 2 yıl bir fabrikada işçi olarak çalıştığı, geçen 29 Nisan’da da sözleşmeli er olarak göreve başladığı öğrenildi. Yılmaz Ailesi’nin 3 çocuğundan biri olan Yunus Yılmaz’ın ikizinin bulunduğu ve bekar olduğu belirtildi. Aslen Giresun’un Tirebolu İlçesi Düzköy nüfusuna kayıtlı olan Yunus Yılmaz’ın ailesinin yıllardın Bursa’da yaşadığı için cenazesinin de burada toprağa verileceği bildirildi.

Yayın Tarihi : 10.07.2016 : 18:35

Etiketler : Şehit    Acısı    Bursaya    Düştü    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2210
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN