Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


AVM’de Heyecan Yaratan Anons

AVM’de Heyecan Yaratan Anons
Kadiköy’de bir alışveriş merkezinde duyulan "tahliye edin" anonsu heyecan yarattı. Merkeze çok sayıda polis ekibi yönlendirildi, bu sırada çok sayıda kişi binayı terketmek için birbiriyle yarıştı.

 

HERŞEY ANONSLA BAŞLADI
 
Kadıköy’de saat 15.00 sıralarında alışveriş merkezi içerisinde bir mağazadan "tahliye edin" anonsu duyuldu. O mağazanın müşterilerinden başlayarak binayı terketme çabası tüm merkezde bulunanlara yansıdı. Bu sırada hızlı adımlara binayı terketmeye çalışanların, aslında olmayan, dedikodu şeklindeki olayları yüksek sesle paylaşması panik yaşanmasına neden oldu.
 
 "HERKES AŞAĞI ATLADI"
 
O anları bir görgü tanığı şöyle anlattı.
 
"Kafeden silah sesi geliyor dediler. Yüksekçe bir yer; herkes aşağı atladı. Sadece çatışma var dediler. İçeride yapılan anonsta canlı bomba var dediler. İçerisi çok panik halindeydi. İnsanlar kaçışıyordu. Bizde kaçtık. Alışverişi filan bıraktık, direkt kendimizi dışarı attık. AVM boşaltıldı. Bayılanları ambulans geldi aldı. Korkunçtu."
 
CEZAİ İŞLEM UYGULANDI. AVM’DE DURUM NORMAL
 
Heyecan ve panik yaratan anonsun teknik bir arızadan kaynaklandığı, otomatik olarak devreye girdiği belirtildi. Öğrenildiğine göre bu mağazaya cezai işlem uygulandı. Olayla ilgili tespit çalışmaları sürerken AVM’de durum normale döndü.

Yayın Tarihi : 10.07.2016 : 17:05

Etiketler : Avmde    Heyecan    Yaratan    Anons    Ardından    Panik    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8101




GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER




YAZARLAR



BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN