Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Tercih Yine Osmangazi Köprüsü

Tercih Yine Osmangazi Köprüsü
Ramazan Bayramı tatilinin son gününde dönüşe geçen tatilciler, geçişin ücretsiz olduğu yeni açılan Osmangazi Köprüsü’nü tercih etti. Yeni köprüde yoğunluk yaşanırken, geçtiğimiz yılların gözdesi araba vapurları ise boş kaldı.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 30 Haziran’da açılan Osmangazi Köprüsü, 9 günlük bayram tatilini Ege kıyılarında geçirenlerin gözdesi oldu. Yarın sabah saat 09.00’a kadar ücretsiz olan köprüyü kullanarak, tatil beldelerine gidenler, dönüş yolunda da yoğunluğa rağmen Osmangazi’ye tercih ediyor. Köprüde bu sabah saatlerindeki normal trafik öğleden sonra yoğunlaştı. Ancak, trafik sıkışıklığı henüz yaşanmadı.
 
Geçtiğimiz yıllarda Körfez geçişinin gözdesi olan İDO’ya ait Yalova’daki Topçular İskelesi’nde ise sakinlik göze çarptı. Bundan önceki bayramlarda kilometrelerce kuyruğun oluştuğu feribot iskelesinde bu kez istif alanı bomboş kaldı. Gemiler her 20 dakikada bir sefer yaparak sadece aracı olmayan yolcuları ve deniz havası almak isteyen bazı sürücüleri karşı sahile taşıyor.

Yayın Tarihi : 10.07.2016 : 16:32

Etiketler : Dönüş    Yolunda    Tercih    Yine    Osmangazi    Köprüsü    Oldu    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2003
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN