Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Papaz Büyüsü Bahanesiyle Taciz

Papaz Büyüsü Bahanesiyle Taciz
Adana’da büyü ve muska yapan 74 yaşındaki İbrahim T., ’Sende papaz büyüsü var, onu bozacağım’ diyerek, 17 yaşındaki D.A.’yı taciz ettiği iddiasıyla gözaltına alındı.

 

Psikolojik rahatsızlığı bulunan D.A., önceki gün yengesi Tuğba T. ile merkez Yüreğir İlçesi’ndeki Kazım Karabekir Mahallesi’nde bulunan büyü ve muska yapan İbrahim T.’nin evine gitti. İddiaya göre İbrahim T., yanında yengesi varken D.A.’ya dönüp, "Sende papaz büyüsü var, bunu bozacağım. Bunun için üzerindeki elbiseleri çıkartman lazım" dedi. Bunun üzerine D.A. üzerindeki giysilerini tamamen çıkarıp çıplak kalırken, İbrahim T. dualar okuyarak genç kızın vücudunu elledi. İbrahim T.’nin, "Yarın öğlen gel, büyüyü bozacağım" diye evine gönderdiği D.A., ailesine yaşadıklarını anlattı. Aile de polise giderek şikayetçi oldu.
 
’BÜYÜYÜ BOZACAKTIM’
 
Ahlak Bürosu Amirliği ekipleri, İbrahim T.’yi ’Çocuğun cinsel istismarı’ suçlamasıyla gözaltına aldı. Suçlamaları kabul etmeyen İbrahim T., "Ben kesinlikle tacizde bulunmadım. Kendisinde papaz büyüsü vardı. Onu bozmak için dualar okudum, yazdım. Yeni elbise giyinmesini söyledim. O da giyindi ama tacizde bulunmadım. Kendisine 41 defa cin suresi okudum. Bir ipe 41 defa düğüm attım. ’Yarın gelin büyüyü bozacağım’ dedim ama polisler geldi" diye ifade verdi.

Yayın Tarihi : 10.07.2016 : 11:29

Etiketler : Papaz    Büyüsü    Bahanesiyle    Taciz    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2804
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN