Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Büyükşehir’den Karikatür Yarışması

Büyükşehir’den Karikatür Yarışması
İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından "Engelsiz İzmir 2016 Uluslararası Kongresi" kapsamında düzenlenen "Engelleri Kaldıralım" konulu uluslararası karikatür yarışmasına başvurular 14 Temmuz’da sona eriyor.

 

 
Hazırlanan şartnameye göre, yarışmaya gönderilen karikatürler daha önce yayınlanmış olabilirler, ancak başka bir yarışmada ödül kazanmaması gerekiyor. Çizim tekniği serbest olan karikatürler renkli ya da siyah beyaz olabilir. Gönderilen karikatürlerin en fazla A3 (29.7 x 42 cm) ebadında olması gerekiyor. Katılmak isteyenler internet sitesinden yarışmanın şartnamesine ulaşarak, katılım formunu doldurabilir.
 
Yarışmaya başvurmak isteyenler İzmir Büyükşehir Belediyesi, Basın Yayın Halkla İlişkiler ve Muhtarlıklar Dairesi Başkanlığı, Tanıtım Şube Müdürlüğü "Uluslararası Karikatür Yarışması" Cumhuriyet Bulvarı, No:1 35260 Konak - İzmir adresine eserlerini gönderebilir. Yarışma sonucunda birinciye 8 bin TL, ikinciye 5 bin TL ve üçüncüye 3 bin TL verilecek. Üç adet mansiyonun tutarı ise bin TL olarak belirlendi.
 
Yarışmanın jürisinde karikatüristler Yoshiaki Yokota, Musa Gümüş, Massoud Shojai Tabatabai, Eray Özbek, İzel Rozental ve Ömer Çam, İzmir Büyükşehir Belediyesi Tanıtım Şube Müdürlüğü Etkinlikler Şefi Betül Gündüz ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Tanıtım Şube Müdürlüğü Grafik Tasarımcı Özgür Saraçoğlu bulunuyor.

Yayın Tarihi : 10.07.2016 : 09:15

Etiketler : Büyükşehirden    Karikatür    Yarışması    Bölge   


Yorumlar

8102
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN