Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Can Yeleği Takan Tek Kişi Kurtuldu

Can Yeleği Takan Tek Kişi Kurtuldu
2 kişinin öldüğü, 2 kişinin kaybolduğu 1 kişinin sağ kurtulduğu deniz kazasıyla ilgili olarak çarpıcı bir ayrıntı ortaya çıktı. Kazadan sağ kurtulan tek kişi olan Erkan Köse’nin içinde 5 kişinin bulunduğu teknede can yeleği takan tek kişi olduğu ortaya çıktı. İddiaya göre teknede başka can yelekleri de vardı. Köse, hava şartlarının kötüleştiği, denizdeki dalgaların yükseldiği anda arkadaşlarını can yeleği takmaları konusunda ikaz etti, ancak yelekler giymediler.

 

Arkadaşları, dalgalarla birlikte teknenin su aldığını, suları tahliye etmek isterlerken gelen bir dalgayla birlikte teknenin alabora olduğunu aktardı. Tekneyi kullanan Erkan Köse’nin can yeleği giyen tek kişi olduğunu belirten arkadaşları, Köse’nin biraz yüzdükten sonra balıkçılar tarafından denizden çıkarıldığını belirtti.
 
SAMSUN’DA DEFNEDİLECEKLER
 
İmdat Gökdeniz ile Cemal Erden’in cenazeleri de Samsun’a gönderildi. Cemal Erden’in Samsun’un Havza İlçesi’nde, İmdat Gökdeniz’in ise Ladik İlçesinde toprağa verilecek.
 
DENİZDE KAYBOLAN GÖKDENİZ BİR YILLIK EVLİ OLDUĞU ÖĞRENİLDİ
 
Denizde kaybolan Koray Gökdeniz’in (30) ise bir yıllık evli olduğu ve eşinin de hamile olduğu öğrenildi. İmdat Gökdeniz ile amca çocukları oldukları belirtilen Koray Gökdeniz’in emlakçıklık işiyle uğraştığı öğrenildi. Denizden dün akşam cesedi çıkarılan Cemal Erden’in (32) de özel bir şirkette çalıştığı belirtildi.

Yayın Tarihi : 09.07.2016 : 16:20

Etiketler : Can    Yeleği    Faciasıcan    Takan    Tek    Kişi    Kurtuldu    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2917
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN