Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


85'ci İEF'den Dev Tanıtım

85'ci İEF'den Dev Tanıtım
İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF) bu yıl 85. kez kapılarını ziyaretçilere açacak. İEF için "Ticaret, eğlence, sanat, teknoloji, heyecan, lezzet gelecek. Sen de geleceksin. Gelecek İzmir'de" sloganlarıyla iddialı reklam ve tanıtım kampanyası başladı.

 

İEF bu yıl 26 Ağustos-4 Eylül tarihleri arasında 85. kez düzenlenecek. İzmir Büyükşehir Belediyecilik şirketi İZFAŞ, bu yıl fuara iddialı tanıtım kampanyası hazırladı. İzmir'de billboard'lara asılan, İstanbul ve diğer kentlerde de bayram sonrası başlatılacak kampanyanın ana teması, "gelecek İzmir'de" oldu. Buna göre billboard'lara "Ticaret gelecek", "Eğlence gelecek", "Teknoloji gelecek" yazılı, İEF'nin adı belirtilmeden sadece düzenleneceği tarih olan "26 Ağustos-4 Eylül" tarihinin yer aldığı afişler asıldı. Merak edenler için ise 'www.gelecekizmirde.com' internet adresi afişte yeraldı. Bu adreste İEF'nin tanıtım filmi ve İZFAŞ'ın verdiği bilgiler yer alıyor.

Tarihi boyunca pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış olan İzmir; ülke tarihinin ilk fuarının da ev sahibiydi. 84 yıl önce savaşlara, kıtlıklara, krizlere rağmen düzenlenen Türkiye'nin ilk ve en kapsamlı ticaret fuarı İzmir Enternasyonal Fuarı, 85. kez kapılarını geleceğe açacak. Her yıl başka bir temayla düzenlenen İzmir Enternasyonal Fuarı'nın bu yılki ana teması 'İnovasyon' olacak. Tasarım ve inovasyon kenti olma hedefiyle büyük adımlar atılan İzmir'de dünyanın ve Türkiye'nin en önemli markaları Kültürpark'ta buluşacak. İzmir Enternasyonal Fuarı; inovatörlerin, akademisyenlerin ve özel sektör temsilcilerinin inovasyonu halkla buluşturabileceği yeni bir platform olacak. 'Gelecek İzmir'de' sloganıyla yola çıkan 85. İzmir Enternasyonal Fuarı; değişimin ve yeniliğin çizgisinde ilerleyecek; geleceği İzmir'e taşıyarak inovasyon temasını bundan sonraki yıllarda da sürdürecek. 85. İEF'de partner ülke Malezya, onur konuğu kent Manisa olacak. İEF'de sponsorların desteğiyle Türk ve yabancı sanatçılar konserler verecek.

Yayın Tarihi : 09.07.2016 : 14:32


Yorumlar

5376
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN