Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''Nokta Transfer Yapacağız''

''Nokta Transfer Yapacağız''
Konyaspor teknik direktörü Aykut Kocaman, "Düşündüğümüzün gerisindeki oyuncular varsa ufak tefek nokta transferler yapacağız. Sadece transfer yapmış olmak için transfer yapmanın doğru olmadığını düşünüyorum" dedi.

 

 
"UEFA AVRUPA LİGİ GRUPLARINA KATILMA ŞANSI YAKALADIK"
 
Atiker Konyaspor, yeni sezon çalışmalarına başlarken Aykut Kocaman, önümüzdeki sezonu ve transfer çalışmalarını değerlendirdi. Bu sene en büyük değişimin UEFA Avrupa Ligi olduğunu belirten Aykut Kocaman, takımının eleme maçları oynamadan direk guruplara katılma şansını yakaladığını anlattı. UEFA Avrupa Ligi gruplarına direk gidecekleri için sadece lige hazırlandıklarını ifade eden Aykut Kocaman, şunları söyledi: 
 
"Çünkü grup maçları sonra başlayacak. Önce hangi takımların geleceğini göreceğiz. Sonra da o takımların analizleri yapılacak ve sonrasında da, ne yapabiliriz, diye güç ölçeğimizde düşünmeye başlayacağız. Ancak ikisini birbirine karıştırmadan götürmek en büyük amacım. Yani Avrupa Ligi’nin bizi, şehri, takımı ve kulübü kendi içine çekerek eritmesini çok arzulamıyorum. Bunu ne kadar başarabilirim onu da bilmiyorum ama yaşayarak öğreneceğiz."
 
‘UFAK TEFEK TAKVİYELER YAPACAĞIZ"
 
Lige birkaç takviyeyle başlayıp gidişatı gözlemleyeceklerini belirten Aykut Kocaman, transfer çalışmalarıyla ilgili şunları söyledi:
 
"Bu zamana kadar oyuncularımın başarıları var. Var olan oyunculara ve bugünü yaratan oyunculara önce şans vereceğiz. Onların kendilerini geliştirmeleri için süre vereceğiz. Bununla beraber kulvarlarımız üçe çıktığı ve beklentiler de yükseldiği için beklentilerin altında olma durumuz olursa ufak tefek takviyelerle beklentileri sağlamaya çalışacağız. Konyasporlular’ın merak etmemesini rica ediyorum. Özellikle geçen sezonun ikinci yarısından itibaren gerçekten iyi olduğumuz ve iyi olmaya yakın olduğumuz zamanlarda da çok büyük ve ciddi bir katkı verdiler. Onlar saha dışında biz saha içerisinde kulübü doğru şekilde yönlendirmek ve kalkındırmak için her türlü katkıyı göstereceğiz."

Yayın Tarihi : 09.07.2016 : 13:12

Etiketler : Konyaspor     teknik direktör    Aykut Kocaman   


Yorumlar

6074
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN