Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kaybolan 2 Kişi Aranıyor

Beylikdüzü Gürpınar açıklarında 2 kişi öldüğü, 1 kişinin yaralı olarak kurtarıldığı deniz kazasında kaybolan 2 kişinin bulunması için çalışmalar sabahın erken saatinde yeniden başladı. Arama kurtarma faaliyetlerine dün gün ışığının kaybolmasıyla birlikte ara verilmişti.

 

Ekipler denizdeki çalışmalarını sürdürürken sahilde bulunan kayıp yakınlarının endişeli bekleyişi de sürüyor. Kayıplardan Koray Gökdeniz'in dayısı Ramazan Başaran arama çalışmalarının yetersiz olduğunu savundu. 

Başaran, "Dün akşam kayboldular. Olaydan sonra ulaşamadık. Hala aranıyor. Kurtarma çalışmaları yetersiz. Akşamdan beri buradayız. Bize 10 tane arama ve kurtarma botuyla müdahale edildiği söyleniyor. Biz olay mahallindeyiz. Tek botla arama kurtarma çalışması yapılıyor şu anda" diye konuştu.

Cenazeler Adli Tıp’tan Alındı

Beylikdüzü Gürpınar açıklarında  2 kişi öldüğü, 1 kişinin  yaralı olarak kurtarıldığı deniz kazasında kaybolan 2 kişinin bulunması için çalışmalar da devam ediyor. Deniz kazasında yaralı olarak kurtulan Erkan Köse de arama çalışmalarının yapıldığı sahile geldi. Arama çalışmalarını izleyen Köse, gazetecilere konuşmadı. Ekipler denizdeki çalışmalarını sürdürürken sahilde bulunan kayıp yakınlarının endişeli bekleyişi de sürüyor.

CENAZELER MEMLEKETLERİNE GÖNDERİLDİ

Deniz kazasında hayatını kaybeden İmdat Gökdeniz ve Cemal Erdem’in cenazeleri Yenibosna’daki Adli Tıp Kurumu’ndan yakınları tarafından alındı. Cenazeler Samsun’da defnedileceği öğrenildi.

Yayın Tarihi : 09.07.2016 : 12:40

Etiketler : Beylikdüzü    Gürpınar    deniz    Koray Gökdeniz    CENAZELER    İmdat Gökdeniz    Cemal Erdem    Yenibosna    Adli Tıp Kurumu   


Yorumlar

5094
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN