Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Erdoğan, Nato Zirvesi Akşam Yemeğine Katıldı

Erdoğan, Nato Zirvesi Akşam Yemeğine Katıldı
NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi için Polonya’nın başkenti Varşova’da bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Polonya Cumhurbaşkanı Andrzej Duda’nın zirveye katılan liderler onuruna verdiği akşam yemeğine katıldı.

 

Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda gerçekleşen yemek öncesinde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve zirveye katılan diğer devlet ve hükümet başkanları ile uluslararası kuruluş başkanlarının, Polonya Cumhurbaşkanı Andrzej Duda tarafından karşılanmasının ardından yemeğe geçildi.
 
Öncesinde ise Cumhurbaşkanı Erdoğan, Polonya’nın başkenti Varşova’da NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi kapsamında düzenlenen uçuş gösterisini izledi.
 
Varşova’da zirvenin ilk gün oturumlarına katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bosna Hersek ve Finlandiya Cumhurbaşkanları ile yaptığı ikili görüşmelerin ardından, diğer liderlerle birlikte uçuş gösterisini izlemek için Ulusal Stadyum dışına çıktı.
 
Burada zirveye katılan liderlerle birlikte aralarında NATO’ya ait AWACS’ın da bulunduğu müttefik ülke uçaklarının geçişlerini izleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, uçuş gösterisi öncesinde Almanya Başbakanı Angela Merkel ile bir süre sohbet etti.

Yayın Tarihi : 09.07.2016 : 09:32

Etiketler : Cumhurbaşkanlığı Sarayı    Recep Tayyip Erdoğan    Nato    yemek   


Yorumlar

7495
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN