Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İzmir'de Yüzer İskelede Uyuyan İki Genç Kayboldu

İzmir'de Yüzer İskelede Uyuyan İki Genç Kayboldu
Üzerinde uyuyakaldıkları duba sürüklenince denizde mahsur kaldılar. İzmir'in Çeşme İlçesi'nde 35 yaşındaki Çınar Gürses ile arkadaşı Serdar Yalçın, üzerinde uykuya daldıkları dubanın bağlı bulunduğu halatlardan kurtularak denize sürüklenmesi sonucu mahsur kaldı. Cep telefonundan yardım isteyen iki arkadaşın kurtarılması için çalışma başlatıldı.

 

Çeşme Alaçatı'daki bir beach club'ta barmenlik yapan Çınar Gürses ile İstanbul'dan kendisini ziyarete gelen arkadaşı Serdar Yalçın, dün öğle saatlerinde denize girdi. İki arkadaş daha sonra plajda kıyıya bağlı dubaların üzerine çıkıp burada uykuya daldı. Ancak duba, iddiaya göre bağlı bulunduğu halatlardan kurtulup denize sürüklendi. Bir süre gözlerini açan iki arkadaş kendilerini denizin ortasında buldu. Çınar Gürses, kıyıdaki arkadaşlarını cep telefonuyla arayarak yardım istedi. 
 
İhbar üzerine, kıyıyı az da olsa görebildiğini söyleyen Gürses ve Yalçın için Sahil Güvenlik ekipleri harekete geçti. Ancak saatler geçmesine karşın Gürses ile arkadaşına bir türlü ulaşılamadı. Cep telefonu bağlantısı da kesilen Gürses ile arkadaşının bulunması için çalışmalar sürüyor.

Yayın Tarihi : 08.07.2016 : 19:01

Etiketler : haber    haberler    çeşme    deniz    izmir    kayboldu    Yüzer İskelede Uyuyan İki Genç Kayboldu    kanalben    ben tv       


Yorumlar

5681
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN