Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


''Dzsudzak İçin Yoklama Çekiyorlar''

''Dzsudzak İçin Yoklama Çekiyorlar''
Bursaspor Başkanı Ali Ay, Macar yıldız Balazs Dzsudzsak için resmi transfer teklifinin gelmediğini belirterek, “Dolaylı olarak yoklamalar çekiliyor. Biz de hepsine cevap vermeye çalışıyoruz. 15 gün içerisinde netleşir diye düşünüyorum. Geçen sene Dzsudzsak’ın maliyetinden 2 milyon düşük olarak 9 tane transfer yaptık. Taraftarımız güvensin, Bursaspor’un 1 lirasını dahi ben çarçur etmem” dedi.

 

 
Bursaspor, yeni sezon öncesi ilk antrenmanını Özlüce Tesisleri’nde gerçekleştirdi. Basına ve taraftara açık olarak gerçekleştirilen antrenmanda basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Bursaspor Başkanı Ali Ay, “Ben ve arkadaşlarım İstanbul takımları gibi 15-20 milyon Euro’luk futbolcular almak istiyoruz. Ancak gelirimiz kadar harcamak zorundayız. Bursaspor’un nasıl mali sıkıntıda olduğunu biliyorsunuz. Daha fazlasını yapamazdık. Bu takım geçen seneden çok daha iyi olacak. Mali fair-play var. Ona da dikkat etmemiz lazım. Federasyondan iki kişi geldi, oturduk ve görüştük. Eğer takımlar kendilerine dikkat etmezlerse 6. ve 7. takım bile Şampiyonlar Ligi’ne gidebileceklerini söylediler. Türkiye’deki futbol takımlarına örnek işler yapıyoruz. Zamanla herkes haklı olduğumuzu görecek” dedi.
 
15 GÜNDE NETLEŞİR
 
Tomas Necid ve Balazs Dzsudzsak’ın durumlarının sorulması üzerine Başkan Ay, “Onlar ayın 25’ine kadar izinliler. Dolaylı olarak almak isteyen kulüpler yoklamalar çekiliyor. Biz de hepsine cevap vermeye çalışıyoruz. 15 gün içerisinde netleşir diye düşünüyorum. Satılana kadar onlar bizim futbolcularımız. Satılmazlarsa devam edecekler. Pahalı transferleri ve biz de iş yapmayacakları göndermeye çalışıyoruz. Onları göndermemiz lazım ki; yapmış olduğumuz bütçeye sadık kalalım” diye konuştu.
 
1 LİRAYI ÇARÇUR ETTİRMEM
 
’Biz çok ince eleyip sık dokuduk ve bu futbolcuları aldık’ diyen Başkan Ali Ay, sözlerini şöyle tamamladı:
 
“Şu ana kadar 1 lira bile bonservis vermedik. Sadece 200 bin Euro Del Valle ile ilgili kiralama bedeli var. Belki söylemekte sakınca vardır ama yine de söylüyorum. Geçen sene Dzsudzsak’ın maliyetinden 2 milyon düşük olarak 9 tane transfer yaptık. Taraftarımız güvensin, Bursaspor’un 1 lirasını dahi ben çarçur etmem. Resmi bir teklif yok. Onlar duyum. Bizi de arıyor menajerler. Gelecek hafta onun da bir ödemesi var. Ödemesini yaptıktan sonra herhalde her şey netleşir gibime geliyor. Onun parasını hazırladık.&rdquo

Yayın Tarihi : 08.07.2016 : 20:33

Etiketler : Bursaspor    Başkanı    Ali    Ay    Dzsudzak    İçin    Yoklama    Çekiyorlar    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5709
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN