Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Tatilcilerin Sakin Dönüşü

Tatilcilerin Sakin Dönüşü
Yalova’da Ramazan Bayramı’nın sona ermesiyle karayolunda yer yer yoğunluklar oluşmaya başladı. Bayram dönüşünde Osmangazi Köprüsü’nün ücretsiz trafiğe açılması nedeniyle Yalova- İzmit ve Yalova- Bursa karayolunda trafik yoğunluğu oluşmadı.

 

 
Ramazan Bayramı Tatili’nnden dönüşe geçenlerin büyük bölümünün tercihi, yine bayram boyunca ücretsiz geçilen Osmangazi Köprüsü oldu. Yoğunluğun fazla olmadığı dönüşte gün içersinde sakinlik gözlenirken, İDO’ya ait Yalova’daki Topçular Feribot İskelesi’nde ise bu kez bilindik manzaralar görülmedi. Geçen yıl kurban bayramında 3 bin 250 sefer yapıp 230 bin araç ve 3 milyon yolcu taşımayı hedefleyen İDO’nun Topcular İskelesi’ndeki istif alananın boş olması, gemilerin ise 20 dakikada bir sadece 5- 6 araç ile sefer yapması dikkat çekti.
 
Yalova Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Ekipleri’nin de görev aldığı Osmangazi Köprüsü’nde akıcı bir yoğunluk gözlendi. Tatilciler, bayramda olduğu gibi dönüşte de yine Osmangazi Köprüsü’nü kullanarak körfezi geçti. Köprüdeki ücretsiz geçişler, 11 Temmuz pazartesi günü saat 07.00’ye kadar sürecek.
 
 

Yayın Tarihi : 08.07.2016 : 15:02

Etiketler : Tatilcilerin    Sakin    Dönüşü    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3623
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN