Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Plajlarda Bayram Bereketi

Plajlarda Bayram Bereketi
Ramazan Bayramını geride bırakan turizmin başkenti Antalya’da, su parkları ve plajlar tıklım tıklım doldu. 9 günlük bayram tatilini fırsat bilerek Antalya’ya akın eden yerli turistler, kent merkezindeki işletmelerin yüzünü güldürdü.

 

 
Bayram tatilinde serinlemek isteyenler su parklarını ve plajları tercih etti. Hava sıcaklığının 38 derece olduğu Antalya’da Aqualand Su Parkı, sezonun en kalabalık günlerini yaşadı. Bayramın birinci gününden bu yana 2 bin girişten aşağı düşmediklerini belirten su parkı genel müdürü Burhan Gümüşoğlu, yerli halkın ve tatilcilerin ilgisinden memnun olduklarını belirtti. Bayram süresince kapıdan birçok müşteriyi geri çevirmek zorunda kaldıklarını anlatan Gümüşoğlu, “Su parkının belli bir kapasitesi var. İçerideki müşterilerimizi mağdur etmemek adına birçok kişiden de özür dileyerek geri çevirdik. Bayram tatili süresince 10 binin üzerinde tatilciyi ağırladığımızı düşünüyoruz. Gerçek rakamlar tatil sonrası hesaplanarak ortaya çıkacak. Fakat sadece dün 2 bin 500 kişi parka giriş yaptı" dedi.
 
Su parkı içindeki alternatif eğlenceler de tatilcilere unutulmaz saatler yaşattı. Dalga havuzu başta olmak üzere, yapay şelale en çok tercih edilen serinleme bölümleri oldu. Su kaydırakları ise arka arkaya kayarak eğlenen tatilcilere ev sahipliği yaptı.
 
OTEL MÜŞTERİLERİ PLAJLARI TERCİH ETTİ
 
Su parkları ve otel havuzlarının yanı sıra, Konyaaltı sahili de tıklım tıklım doldu. Özellikle sahil şeridi kenarındaki şehir içi otellerin bulunduğu bölgedeki kalabalık görüntü dikkatlerden kaçmadı.
 
 

Yayın Tarihi : 08.07.2016 : 14:56

Etiketler : Su    Parkı    Plajlarda    Bayram    Bereketi    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2683
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN