Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yeni Hastanede Teknolojik Göz Polikliniği

Yeni Hastanede Teknolojik Göz Polikliniği
İzmir’de, 21 Mayıs 2016 tarihinden itibaren sağlık hizmeti vermeye başlayan Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi, diğer kliniklerde olduğu gibi Göz Hastalıkları Kliniği’nde de modern ve teknolojik donanımla hizmet veriliyor.

 

 
Göz Hastalıkları Klinik Sorumlusu Op. Dr. Salih Sertaç Azarsız, "Hastanemiz İzmir’deki kamu ve özel hastaneler arasında en modern ve özel cihazlarla donatılmış olup Amerika’daki bir hastane ile aynı standartlarda çalışıyoruz. Gerek muayene sisteminde, gerek görüntüleme sisteminde hiçbir fedakârlıktan kaçınılmadı. Cihaz ve aletlerin her biri bir legonun parçaları gibi düzen içinde yerleştirildi. Muayene ünitelerimiz son derece modern. Artık çerçeve kullanmadan muayene yapıyoruz. Hastanın gözüne otomatik olarak gelen mercekler ile muayene yaparak tanımızı hızlı bir şekilde koyabiliyoruz. Aktif olarak poliklinik hizmeti verdiğimiz beş odamızın üçünde tam donanımlı muayene üniteleri dışında, görüntüleme ve tetkik sistemlerimiz var. Yeni doğan ve yaşlılarda da her türlü görüntüleme tanı ve tedavi olanağına sahibiz. Şimdiye dek, katarakt vb. ön segment cerrahisinde yoğunlaşmış olmakla birlikte çok yakında yaygın bir sorun olan arka segment cerrahisi, dekolman ve retina cerrahilerine başlayacağız. Böylece kliniğimiz, göz sağlığı konusunda problemi olan tüm hastalara hizmet verebilen bir klinik olacak. Hastalarımız bu anlamda çok şanslı, ihtiyacı olan tüm hastalarımızı polikliniğimize bekliyoruz" dedi.
 
Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi Göz Polikliniği’ne muayene için gelen hastalardan Vahide Yılmazoğlu, "Karşıyaka Devlet Hastanesi’nde de aynı doktoruma muayene oluyordum. Doktorum aynı olduğu için hiç yabancılık çekmedim. Hastane ve cihazlar çok iyi, önceden gözüme mercek tutuyorlardı ben de okuyordum. Şimdi çok kolay, modern cihazlar her şeyi yapıyor. Daha önce muayene olmak için poliklinik sırası beklerken yoruluyordum. Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi’nde sıra beklemeden muayenem yapıldı ve hiç yorulmadım. Her şey ayrı ayrı ve rahatlatıcı, ortam çok ferah ve temiz" dedi.

Yayın Tarihi : 08.07.2016 : 12:23

Etiketler : Yeni    Hastanede    Teknolojik    Göz    Polikliniği    Bölge   


Yorumlar

6878
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN