Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


CHP İstanbul İl Başkanlığı’nda Bayramlaşma

CHP İstanbul İl Başkanlığı’nda Bayramlaşma
CHP İstanbul İl Başkanlığı’nda bayramlaşma töreni düzenlendi. Bayramlaşma törenine CHP Milletvekilleri Sezgin Tanrıkulu ve Onursal Adıgüzel’in de aralarında bulunduğu birçok milletvekili, CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat ile il başkan yardımcıları, ilçe başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

 

İL BAŞKANI CANPOLAT KONUŞTU
 
CHP İstanbul İl Başkanlığı’nda düzenlenen bayramlaşma töreninde konuşan CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat "Ülkemizin kan gölüne dönüştürüldüğü, hergün bir bombanın patladığı, iktidar tarafından seyredildiği bu dönemde gün geçmiyor ki onlarca yurttaşımızın nedensiz ve niçinsiz öldürüldüğü böyle zor bir dönemde bayramı kutluyoruz" dedi.
 
"GENÇLİĞİN ÖNCÜLÜĞÜNÜN NE KADAR ÖNEMLİ OLDUĞUNU HEP BERABER GÖRÜYORUZ"
 
Canpolat, "Özellikle bugünkü koşullarda bugünkü gericiliğin daha da büyüdüğünü, daha da saldırganlaştığını, kendisi gibi düşünmeyen herkesi terörist ilan ettiği bu ülkede milyonlarca yurtsever insanı öteki gösteren, gerici, Anayasa’yı tanımayan bir AKP yönetimi ile karşı karşıyayız. Onun için sadece hukuk kurallarına dayanarak AKP’ye karşı mücadele etme şansının olmadığı bir gerçektir. Biz gençlik kollarımızı yenileyerek güçlendirerek Mustafa Kemal’in bu partinin geleceğini emanet ettiği gençlik kollarımızı daha güçlü hale getirerek gençliğin öncülüğünün ne kadar önemli olduğunu hep beraber görüyoruz. Bunu öne çıkaracağız. İkinci olarak kadın kollarımızı daha da güçlendireceğiz. Çünkü Cumhuriyet geleneği kadın erkek eşitliği ile eşdeğerdir. Kadını ötekileştiren, yalnızlaştıran, kaç çocucuk doğurmasına karar veren bu gerici anlayışa karşı daha çok kadın örgütlenmesini öne çıkaracağımız ve güçlendirmemiz gerektiği bilincindeyiz" dedi.

Yayın Tarihi : 06.07.2016 : 16:02

Etiketler : Chp    İstanbul    İl    Başkanlığında    Bayramlaşma    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5442
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN