Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Minik Berkay Toprağa Verildi

Minik Berkay Toprağa Verildi
Karabük’ün Safranbolu ilçesi’nde Ramazan bayramı için ailesiyle birlikte geldiği dedesinin evinde, yıkılan bahçe duvarının altında kalarak yaşamını yitiren 5 yaşındaki Berkay Efe Ünlü, gözyaşları arasında toprağa verildi. Törende cenaze namazını kıldıran caminin imamı da gözyaşlarını tutamadı.

 

Olay, dün öğle saatlerinde Nedim Ünlü’nün Barış Mahallesi, Dedeoğlu Sokak’taki bahçeli evinde meydana geldi. Kocaeli’nin Gebze İlçesi’nde oturan Feyza- Ferit Ünlü çifti, çocukları 10 yaşındaki Berat ve Berkay Efe ile bayram ziyaretine geldi. Berat ve Berkay Efe, kuzenleri 5 yaşındaki Emir Ünlü ile dedelerinin evinin önündeki sokakta oynamaya başladı. Çocuklar sokakta futbol oynadığı sırada evin ’taş örme’ şeklinde yapılan 1 metrelik bahçe duvarı, kapı ile birlikte yola doğru yıkıldı. Berkay Efe ve kuzeni Emir yıkılan duvarın altında kalarak yaralandı. Yaralanan çocuklar aileleri tarafından Safranbolu Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ağır yaralanan Berkay Efe Ünlü, hastanede yaşamını yitirdi. Emir Ünlü ise hastanedeki tedavisinin ardından taburcu edildi.
 
Safranbolu Devlet Hastanesi morgundan alınan Berkay Efe Ünlü’nün cenazesi Ulu Camii’ne getirildi. Tabutun başında ayakta durmakta güçlük çeken baba Ferit Ünlü, oğlunun fotoğrafını öperek gözyaşı döktü. Küçük çocuğunun ölümüyle sarsılan anne Feyza Ünlü’yü ise cenaze namazı sırasında yakınları teskin etmeye çalıştı. Cenaze namazı sırasında fenalık geçiren minik Berkay’ın anneannesi Selma Emlikli ise 112 Acil ambulansıyla hastaneye sevk edildi. Karabük Emniyet Müdürü Serhat Tezsever ve Ünlü ailesinin yakınlarının katıldığı cenaze namazını kıldıran cami imamı Muharrem Yükseloğlu’da gözyaşı döktü. Berkay Efe Ünlü öğle namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından Safranbolu’da aile mezarlığında toprağa verildi.

Yayın Tarihi : 06.07.2016 : 15:48

Etiketler : Bahçe    Duvarı    Altında    Kalan    Minik    Berkay    Toprağa    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1563
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN