Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Abisini Kurtarmak İsterken Kayboldu

Abisini Kurtarmak İsterken Kayboldu
Ramazan Bayramı tatili için geldikleri Bartın’ın İnkum beldesinde, birlikte denize girdiği ağabeyini kurtarmak isteyen 22 yaşındaki Mustafa Çelik dalgalara kapılarak kayboldi. Çelik’i denizde arama çalışmaları devam ediyor.

 

Bayram tatili için Ankara’dan Bartın’ın İnkum beldesine gelen Mustafa Çelik ile 36 yaşındaki ağabeyi Şükrü Çelik sabahın erken saatlerinde yüzmek için denize girdiler. Ağabeyinin dalgalara kapılarak boğulma tehlikesi geçirdiğini gören Mustafa Çelik, kurtarmak için yanına gitti. Mustafa Çelik, ağabeyini denizin kenarına kadar getirmek istediği sırada, bu kez kendisi dalgalar kapıldı. Ağabeyini sahile yaklaştırmayı başaran Mustafa Çelik, dalgalı denizde bir anda gözden kayboldu. Şükrü Çelik sahilde bulunan cankurtaranlar tarafından denizden çıkartılarak olay yerine gelen 112 Acil ambulansıyla kaldırıldığı Bartın Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alındı.
 
Cankurtaranların denizde yaptıkları aramalara rağmen Mustafa Çelik’in izine rastlanmadı. Cankurtaranlar jet ski ile denizde uzun süre Mustafa Çelik’i aradı. Amasra Sahil Güvenlik Komutanlığı ile Bartın Belediyesi cankurtaran ekiplerinin denizde arama çalışmaları devam ediyor. Bayramın ilk iki gününde Amasra’da 51 kişinin boğulma tehlikesi geçirerek cankurtaranlar tarafından kurtarıldığı öğrenildi.
 

Yayın Tarihi : 06.07.2016 : 13:49

Etiketler : Ağabeyini    Kurtarmak    İsterken    Dalgalara    Kapılarak    Kayboldu    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7727
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN