Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Chp’den İlçelerde Bayramlaşma

Chp’den İlçelerde Bayramlaşma
Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Yönetimi, ilçe örgütlerindeki bayramlaşma törenlerine katıldı. CHP İzmir İl Başkanı Alaattin Yüksel, Urla’da Ramazan Bayramı’nın birinci günü gerçekleştirilen bayramlaşma törenine katılırken, İl Yönetim Kurulu üyeleri de, Menderes’ten Bergama’ya, Torbalı’dan Beydağ’a kadar birçok ilçeye gitti.

 

İlçe bayramlaşma törenlerine katılabilmek ve üyelerinin bayram programını aksatmamak için il örgütü bayramlaşma törenini erken gerçekleştiren CHP İzmir il başkanlığı, il başkanından, yönetim kurulu üyelerine kadar tüm kadrosuyla ilçe örgütlerinin bayramlaşma törenlerine katıldı. Bayramın birinci günü CHP Urla İlçe Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen törene katılan CHP İzmir İl Başkanı Alaattin Yüksel, hem birlik beraberlik çağrısı yaptı hem de AKP iktidarına yüklendi. Yüksel bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi:
 
"En çok birlik ve beraberliğe, dayanışmaya ihtiyacımız olduğu günleri yaşarken, bugün Ramazan Bayramı’nı kutluyoruz. Yaşadığımız acılar, verdiğimiz şehitlerimiz sebebiyle elbette içimiz buruk, bir yanımız eksik. Bu bayramları huzur içinde, kardeşçe kutlayabilelim diye hayatını kaybeden şehitlerimizi rahmet ve minnetle anarken, öncelikle bugüne kadar verdiğimiz tüm şehitlerimizin ailelerinin, çocuklarının bayramını kutluyorum. Elbette acısı çok taze olanlar, bayramı hem eksik hem buruk geçiriyorlar. Ama şunu gururla söylüyorum ki, her şehit ailesinin ve Türkiye’nin derdini dert edinen, acısını yürekten paylaşan, onların her ihtiyacı için ne gerekiyorsa yapacak olan bir CHP var bu ülkede. Bizlerin üstüne ister çamur, ister kurşun atsınlar. Bu gerçek değişmeyecek ve CHP bu ülkenin her zor gününde olduğu gibi, yine umudun, barışın ve huzurun partisi olacaktır."
 
İZMİR’E ÖVGÜ, ÖRGÜTE MÜCADELE ÇAĞRISI
 
İzmir’in, CHP’li yerel yönetimlerin yaptığı hizmetler ve Büyükşehir Belediyesi’nin her ilçede gerçekleştirdiği kalkınma hamlesiyle Türkiye’nin en yaşanılır ve çağdaş kenti olduğunu söyleyen Yüksel "Bugün çok ayrıcalıklı bir kentte bayramımızı kutluyoruz. Sadece Türkiye’nin değil, dünya’nın da en yaşanılabilir, birliğini sağlamış ve en çağdaş insanlarının yaşadığı kentler arasında olan İzmir’in tüm Türkiye’ye örnek olmasını diliyoruz. İzmir’e bu yerel yönetimlerin kazandırılmasında var gücüyle çalışan, gece gündüz demeden partisi ve ülkesi için çalışan tüm örgüt üyelerimizin bayramını kutluyorum. Şimdi, AKP iktidarının ve kaçak saraydaki muktedirin, kendi çıkarları için yok ettiği ülke birliğini yeniden sağlamak, iktidar ve koltuk sevdalılarıyla, gözünü kan bürümüş terör örgütlerinin ülkemize musallat ettiği terör belasından kurtarmak için tüm umutlar CHP’ye bağlanmıştır. Bizleri zor, bir o kadar da kutsal bir mücadele beklemektedir. Bugüne kadar verdiğimiz mücadelenin çok daha fazlasını birlikte verme zamanıdır. Ülke’de huzuru sağlamak, çıkar ve terörle işbirliği üzerine inşa edilmiş AKP’ saltanatından Türkiye’yi kurtarmak için, 30 ilçede bulunan tüm üyelerimize de, bize her seçimde desteğini arttırarak görev veren İzmirli hemşerilerimize de güveniyorum. Örgütümüzün ve tüm İzmirlilerin Ramazan bayramını kutluyor, ihtiyacımız olan birliğe, huzura ve barışa vesile olmasını temenni ediyorum" dedi.
 
İLÇELERDE BAYRAM
 
CHP İzmir İl Başkanı Alaattin Yüksel’in yanı sıra, İl Yönetim kurulu üyeleri de ilçe örgütlerinin gerçekleştirdiği bayramlaşma törenlerine katılarak örgütle bayramlaştı. İl Yönetim kurulu üyeleri Tire, Menderes, Gaziemir, Beydağ, Kemalpaşa, Aliağa, Çiğli, Menemen, Bergama, Seferihisar, Bayındır, Selçuk ve Ödemiş ilçelerinin gerçekleştirdiği bayramlaşma törenlerine il başkanlığını temsilen katıldı. Bayramlaşma ziyaretlerinin bayram boyunca süreceği belirtildi.

Yayın Tarihi : 06.07.2016 : 12:17

Etiketler : Chpden    İlçelerde    Bayramlaşma    Bölge   


Yorumlar

1493
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN