Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bayram Maytabı Can Aldı

Bayram Maytabı Can Aldı
Çocukların bayram maytabı evi yaktı, büyükanne ve 2 torun can verdi.

 

Diyarbakır’ın Çermik İlçesi’nde meydan gelen yangında, müstakil ahşap ev tamamen yanarak kül olurken, evde bulunan 58 yaşındaki Makbule Balpetek, torunları 2 yaşındaki Elif Balpetek ve 6 aylık İbrahim Dalkılıç’ın can verdiği ortaya çıktı. Makbule Balpetek’in alevlerin kısa sürede ahşap tüm evi sarmasıyla torunlarını kurtarmaya çalışırken, onlarla birlikte can verdiği öğrenildi.
 
Çermik Kaymakamı Remzi Demir, yangın raporunun henüz tamamlanamadığı için yangının kesin çıkış nedeni konusunda net bir açıklama yapamayacaklarını belirterek, "Yangın ile ilgili görevli arkadaşlarımız raporlarını henüz tamamlamadı. Bu yüzden yangının çıkış nedeni konusunda net ve kesin bir sebep gösteremiyoruz. Yapılan çalışmalarda, yangın elektrik kontağından çıkmış olabileceği de değerlendiriliyor. Olayda 3 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi de yaralandı.Olayın aydınlatılması için başlatılan tahkikat sürüyor" dedi.
 
Bu arada hayatını kaybeden büyükanne ve 2 toruna ait cesetler, otopsi yapılmak üzere Diyarbakır Adli Tıp Kurumu’na sevk edildi. Dumandan zehirlenen bir kişi ile yüzü hafif yanan bir kişi, Çermik Devlet Hastanesi’nde ayakta yapılan tedavinin ardından taburcu edildi. Yangın ile ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.
 

Yayın Tarihi : 05.07.2016 : 17:38

Etiketler : Çocukların    Bayram    Maytabı    Evi    Yaktı    si    Çocuk    Kişi    Öldü    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2378
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN