Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yüksekova’daki Hizmete Teşekkür Belgesi

Yüksekova’daki Hizmete Teşekkür Belgesi
İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği (KHB) Genel Sekreterliği’ne bağlı Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi ortopedi kliniğinde görev yapan Uzm. Dr. İsmail Oytun’a, Hakkari Yüksekova Devlet Hastanesi’ndeki geçici görevinde gösterdiği özverili çalışmalarından dolayı teşekkür belgesi verildi.

 

Hakkari Yüksekova Devlet Hastanesi’ne 21 Nisan ve 11 Mayıs tarihleri arasında geçici görevle giden Ortopedi Uzmanı Dr. İsmail Oytun, sevgi, sabır ve özverili bir şekilde verdiği sağlık hizmetinden dolayı İzmir Kuzey KHB Genel Sekreterliği tarafından hazırlanan teşekkür belgesi ile onurlandırıldı. Teşekkür belgesini Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi Yöneticisi Dr. Mustafa Kurtuluşun elinden alan Uz. Dr. İsmail Oytun, "Hakkari Yüksekova Devlet Hastanesi’nde çok değişik deneyimler edindim. Biraz tedirginlikle gitmiştim ama oradaki hemşire ve doktor arkadaşlarımın aynı zamanda yöre halkının da destek ve yardımlarıyla özveri içinde çalışarak güzel bir dönem geçirdim. Ortopedi hizmetine ihtiyacı olan her hastaya en iyi şekilde hizmet vermeye çalıştım. Bana bu belgeyi vermeyi uygun gören Genel Sekreterliğimize ve Hastane Yönetimine çok teşekkür ediyorum" dedi.
 
Hastanesi Yöneticisi Dr. Mustafa Kurtuluş ise Oytun’a gösterdiği samimi gayretlerinden dolayı teşekkür ederek mesleğinde başarılar diledi.

Yayın Tarihi : 04.07.2016 : 10:01

Etiketler : Yüksekovadaki    Hizmete    Teşekkür    Belgesi    Bölge   


Yorumlar

6849
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN