Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İlk Bayram Şekerleri Polislerden

İlk Bayram Şekerleri Polislerden
Erzincan Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri Ramazan Bayramı öncesi denetimlerini sıklaştırdı. Uluslararası D-100 karayolunda uygulama yapan trafik ekipleri, durdurdukları sürücülerin mola vermesini sağlayıp şeker ikram etti.

 

Bölge Trafik ve Denetleme Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, bayram öncesi tedbirlerini artırdı. Erzincan-Sivas karayolunun 11’nci kilometresi sürücülere yönelik uygulama yapan ekipler, uzun yoldan gelen sürücüleri araçtan indirerek dinlenmeleri yönünde uyarıda bulundu. Sürücülere ve yolculara ilk bayram şekerlerini ikram edip kolonya tutan polisler, sürücülere ayrıca uyarıcı broşürler dağıttı. Sürücüler polis ekiplerinin yaptıkları uygulamadan memnun olduklarını ve yolculuk süresince ilk kez böyle bir uygulama ile karşılaştıklarını ifade ederek, “İlk bayram şekerimizi polislerden aldık. Teşekkür ediyoruz" diye konuştular.
 
Bölge Trafik ve Denetleme Şube Müdürü Fatih Vursavaş Erzincan’ın uluslararası bir karayolu üzerinde bulunduğunu, okulların kapanması ve bayram tatili dolayısıyla çok yoğun bir trafik olduğunu söyledi. Fatih Vursavaş, "Bu yoğun trafikte vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin korunması ve trafik güvenliğinin sağlanması amacıyla bir dizi tedbirler aldık. Radarlarımızı artırdık, uygulamalarımızın 24 saat devam ediyor. Bütün personelimizle birlikte canla, başla trafik güvenliğini sağlamaya çalışıyoruz. Yol uzak olduğu için özellikle İzmir, İstanbul’dan gelen sürücülerimiz mola vermeden biran önce gidecekleri yere ulaşma çabası içerisinde gidiyorlar ve genellikle de mola vermiyorlar. Biz özellikle onların dinlenmelerini, yorgun, uykusuz araç kullanmamalarını sağlamak amaçlı olarak buradaki arkadaşlarla birlikte kendilerini trafik güvenliğini anımsatacak broşürlerimizi veriyoruz, uyarılarda bulunuyoruz ve onların dinlenerek yola çıkmalarını sağlamak için böyle bir çalışma ve uygulama yapıyoruz" dedi.

Yayın Tarihi : 02.07.2016 : 15:42

Etiketler : İlk    Bayram    Şekerleri    Polislerden    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5091
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN