Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Otogar Çilesi Yoğunluk

Otogar Çilesi Yoğunluk
Ramazan Bayramı tatilinin başlamasıyla birlikte büyük hareketliliğin yaşandığı Bayrampaşa’daki Büyük İstanbul Otogarı’na giriş felç oldu.

 

Tatilin ilk gününde otogara girmeye çalışan otobüsler kilometrelerce uzunlukta kuyruk oluşturdu. Otogarın girişinde otobüslerdeki yolcular beklemekten sıkılınca yolcular otobüslerden inip yürümeyi tercih etti. Bavullarını alan yolcular otogarın içine yaya olarak girdi. Bazı yolcular otogara ulaşmak için geldikleri taksilerden inip kalkacak otobüslerine yetişmeye çalıştı.
 
Otobüs şoförlerinin ise isyanı vardı. Muş’tan 24 saatte İstanbul’a geldiğini ve yolların açık olduğunu söyleyen bir otobüs şoförü, "Burada 2 saattir bekliyorum. Şu ana kadar beklediğim sürede 250 kilometre yol gitmiştim. Her sene bu rezilliği yaşıyoruz biz. Hiç bir önlem yok. Garajın içi dolu. Ek arabalar, ek servisler var. Hep böyle kalıyoruz." dedi. Bir saattir otogarın girişinden girmeyi beklediğini söylene bir şoför de 16 saatte Kahramanmaraş Afşin’de geldiğini, her sene de bu çileyi çektiğini söyledi.

Yayın Tarihi : 02.07.2016 : 13:20

Etiketler : Otogar    Çilesi    Yoğunluk    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8124
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN