Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Topuk Çatlaklarına Son!

Topuk Çatlaklarına Son!
Topuk çatlaklarını evde bulunan birkaç malzemeyle yumuşacık yapmak mümkün. İhtiyacınız olanlar limon, ham pamuk ve aspirin.

 

Bu karışım fazla yağın ve pul pul dökülen ölü derinin giderilmesini sağlayacaktır.  Sonuç almak için en az 1 hafta boyunca maskeyi uygulamak gerekir. 
 
Sene boyunca moda adına çorapsız gezenlerin de katılacağı gibi çorapsız gezmenin ve ayaklara bakım yapmamanın hoş olmayan, hatta biraz acı verici, bazı sonuçları var. Özellikle yazın gelmesi ile terlik ve sandaletler ortaya çıkınca çatlamış ve ölü derileri gidermek şart oldu. Evde yapabileceğiniz bir ayak maskesiyle yumuşacık ayaklara sahip olmak mümkün.
 
 
Yumuşacık ayaklara sahip olma için yaklaşık 10 aspirini ezip pudra kıvamına getirin ve üstüne limon suyu ekleyip karıştırın.  Özellikle topuk bölgenize pamuk yardımıyla sürün ve sarıp bekletin.En etkili karışımın püf noktası, koruyucu tabaka katlanmamış ve yüzde yüz saf aspirin kullanmak. 
 
Gece yatıp sürmek ve ertesi sabah yıkamak daha iyi bir sonuç için önerilir. Bu karışım fazla yağın ve pul pul dökülen ölü derinin giderilmesini sağlayacaktır. 
 
 
Kaynak: pembenar
 
Sonuç almak için en az 1 hafta boyunca maskeyi uygulamak gerekir. 

Yayın Tarihi : 02.07.2016 : 11:09

Etiketler : Topuk çatlakları    malzeme    limon    ham pamuk    aspirin    maske    ayak    bakım    yaz    püf noktası   


Yorumlar

9215
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN