Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Gece Denize Giren Genç Boğuldu

Gece Denize Giren Genç Boğuldu
Kartal Dragos sahilde gece serinlemek için girdiği denizde boğulan 17 yaşındaki Murat Kama’nın cesedi deniz polisi ve sahil güvenlik ekipleri tarafından yaklaşık 4,5 saatlik aramanın sonucunda bulundu.

 

Olay, Kartal Dragos sahilde saat 03.00 sıralarında meydana geldi. Sancaktepe’den Dragos sahile giden 3 arkadaştan ikisi serinlemek için denize girdi. Bir süre sonra iyi yüzme bilmediği belirtilen 17 yaşındaki Murat Kama da denize girdi. Kama biranda suyun içerisinde çırpınmaya başladı. Bunu gören arkadaşları genci kurtarmaya çalışsa da başarılı olamadılar. Çırpınan genç denizde kayboldu. İhbar üzerine olay yerine Deniz Polisi ve Sahil Güvenlik Ekipleri geldi. Burada inceleme yapan ekipler arama kurtarma çalışması başlattı.
 
BOĞULAN GENCİN CESEDİ 4,5 SAATTE BULUNDU
 
Geniş bir alanda arama kurtarma çalışması yapan ekipler boğulan gencin cesedine yaklaşık 4,5 saatte ulaştı. Sahil güvenliğe bağlı dalgıçlar tarafından bulunan ceset sahile çıkartıldı.
 
YAKINLARI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ
 
Murat Kama’nın olay yerine gelen yakınları cesedini görünce gözyaşlarını tutamadılar. Boğulan gencin annesi ise sinir krizi geçirdi. Sağlık ekipleri tarafından müdahale edilen anne güçlükle sakinleştirildi. Murat Kama’nın cesedi, Olay Yeri İnceleme Ekipleri tarafından yapılan ilk incelemenin ardından cenaze aracıyla Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna götürüldü.
 
ARKADAŞI OLAYI ANLATTI
 
Murat Kama’nın arkadaşı Bilal Morkoç, “Biz iki arkadaş gelecektik, o da ısrar etti. Yüzme bildiğini söyleyerek denize girdi. Suda ters düz dönmeye başladı. Önce şaka yapıyor zannettik. Sonra kurtarmak için suya atladım. Ancak kurtaramadım. Beni de can havliyle boğuyordu. Çevreden yardım istedim. Stepne attılar. Arkadaşların attığı stepneyi alıp döndüğümde benden 3 metre uzaklaştı. Yanına gittiğimde ağzından köpük gelmeye başlamıştı. Çıkartmak için çabaladım ancak artık mecalim kalmadı, çıkartamadım" diyerek olayı anlattı.

Yayın Tarihi : 02.07.2016 : 09:54

Etiketler : Kartalda    Gece    Denize    Giren    Genç    Boğuldu    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3780
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN