Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Başkan Akpınar'dan Personeline Uyarı

Başkan Akpınar'dan Personeline Uyarı
Bayram öncesi şantiye ziyaretleri yapan Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, çalışanlarına ‘terör’ uyarısında bulundu. Personelin, olası saldırılara karşı dikkatli olmalarını isteyen Akpınar “Sahipsiz paket ya da şüpheli bir araç gördüğünüzde önce amirlerinizi, sonra emniyet birimlerini uyarın” talimatı verdi.

 

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, Ramazan Bayramı öncesi belediye şantiyelerini ziyaret etti. Personelle bayramlaşan ve bir süre sohbet eden Başkan Akpınar, son dönemde artış gösteren terör saldırılarına karşı da uyarılarda bulundu. Son olarak İstanbul’da yaşanan bombalı saldırı sonrası tüm çalışanların dikkatli olmasını isteyen Başkan Akpınar; park, sokak araları ve kalabalık bölgelerde, sahipsiz paket, araç ya da şüpheli bir durumla karşılaşılması halinde yetkili mercilerin haberdar edilmesini istedi.
 
İŞİN ŞAKASI YOK
 
Başkan Akpınar “Sizlerden bir isteğim var, gezdiğiniz ve çalıştığınız yerlerde, sokaklarda çok dikkat edin. Bir şüpheli paket gördüğünüzde, çok uzun süre bir aracın aynı yerde durduğunu gördüğünüzde hemen amirinize bunu bildirin. ‘Bir şey olmaz’  demeyin. Görmemezlikten gelmeyin. O an dikkat etmediğiniz şey, sonrasında sizin veya yakınınızın canını yakabilir. Tehlikeli bir süreç yaşıyoruz. Artık işin şakası kalmadı” dedi.

Yayın Tarihi : 01.07.2016 : 10:23


Yorumlar

2431
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN