Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Terör Saldırısı Protesto Edildi

Terör Saldırısı Protesto Edildi
İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yaşanan terör saldırısı Uşak’ta CHP, ADD, Birleşik Haziran Hareketi ve Eğitim Sen üyeleri tarafından protesto edildi.

 

İsmetpaşa Caddesi üzerinde Tiritoğlu Parkı’nda toplanan grup, İstanbul Atatürk Havalimanı’nda yaşanan terör saldırısını protesto etti. Kalabalık, ’IŞİD vuruyor, AKP koruyor’, ’AKP varken güvende değiliz’ sloganları attı. Eyleme CHP Uşak İl Başkanı Ali Karaoba ve CHP Uşak Merkez İlçe Başkanı Sevinç Yazgan da destek verdi. Grup adına basın açıklaması yapan ADD Uşak Şubesi Başkanı Dr. Arif Güvenir, teröre teslim olmayacaklarını belirterek, "AKP iktidarının ülkeyi 14 yılda getirdiği nokta budur. Sadece komşularımızla değil, bölgedeki tüm ülkelerle düşman haline geldik. Ulusal birlik ve duygudaşlık politikaları terk edildi. Ülke etnik, dini ve cemaatler temelinde ayrışmaya sürüklendi. Önce Güneydoğumuz, ardından tüm ülke terörün baskısı altına girdi. Ankara başta olmak üzere tüm büyük kentler, turizmin can damarları, havaalanlarımız ve ülkemizin her köşesi, terörün boy hedefi oldu. Güvenli yaşam alanı kalmadı, insanlar sokağa çıkamaz oldu. Türk halkı terörün maşalarını da, kuklacılarını da, bunları besleyip büyütenleri, görmezden gelenleri de bilmektedir ve mutlaka hesap soracaktır. Türkiye teröre boyun eğmeyecek, teslim olmayacak, terörün kurucusu ve maşaları ile mücadele ederek, yeniden, demokratik, laik ve tam bağımsız hukuk devleti yolunda yürüyecek, dostlarına güven veren, mutlu insanların aydınlık ülkesi olacaktır" dedi. 
 
Grup yapılan basın açıklamasının ardından olaysız dağıldı.

Yayın Tarihi : 30.06.2016 : 20:46

Etiketler : Atatürk    Havalimanındaki    Terör    Saldırısı    Uşakta    Protesto    Edildi    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3900
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN