Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İstanbul'dan Bir Acı Haber Daha

İstanbul'dan Bir Acı Haber Daha
İçişleri Bakanı Efkan Ala, Atatürk Havalimanı'nda meydana gelen kanlı terör saldırısı sonrası Meclis'te açıklamalarda bulundu.

 

Ala yaptığı açıklamada, "Üç kişiden intihar eylemini gerçekleştirenlerden birisinin kimliği ve uyruğu belirlendi. Ölü sayısı 43, şu an da hastanede yatan 94 kişi var. Ölen 43 kişiden 19’u yabancıdır. Patlayıcılar RDX, TNT karışımı, fabrikasyon tipi patlayıcılar. Bu işin uzmanı olanlar bu bilgilerin çok önemli olduğunu bilirler. Konu çok kapsamlı olarak soruşturulmaktadır.  Elde edilen verilen saldırıyı DAEŞ terör örgütünün gerçekleştirdiğini göstermektedir.
 
50 BİN KİŞİYE TERÖR YASAĞI
 
Dünyada da küresel teröre karşı en fazla mücadele eden bir ülkedir Türkiye. Dünden itibaren ABD’den İngiltere’ye, Almanya’dan Hollanda’ya kadar içişleri bakanları telefon ederek, mesaj göndererek bu acıyı bizlerle paylaşmışlardır. Suriye’deki topraklar çeşitli terör örgütlerinin yaşam alanı haline dönüştü. Sadece benim ülkeme teröristler gelmesin politikası işe yaramaz. 50 bin 177 kişiye bugüne kadar terör faaliyetleri ile ilgili Türkiye’ye giriş yasağı koyduk. 

Yayın Tarihi : 30.06.2016 : 14:55

Etiketler : istanbul    atatürk havalimanı    terör saldırısı       


Yorumlar

5007
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN