Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Şehit Sakaroğlu’nun Evinde Yas Var

Şehit Sakaroğlu’nun Evinde Yas Var
İstanbul Atatürk Havaalanı’ndaki kanlı terör eylemini gerçekleştiren canlı bombalara ilk ateş eden görevlilerden biri olan ve o sırada şehit düşen gümrük muhafaza memuru 31 yaşındaki Umut Sakaroğlu’nun Hatay’ın Arsuz İlçesi’ndeki baba evine ateş düştü.

 

Arsuz İlçesi’nin Şarkonak Mahallesi’nde kahvehane işleten Gazel Sakaroğlu ile Zekiye Sakaroğlu’nun 5 çocuğundan 3’üncüsü olan Umut Sakaroğlu’nun bekar ve 3 yıllık memur olduğu belirtildi. Acı haberi alan aile, cenazeyi almak için İstanbul’a giderken yakınları ve komşuları eve akın etti.
 
Evde taziyeleri kabul eden amca Yunus Sakaroğlu, yeğeninin şehit olmadan önce teröristlere ateş açtığını öğrendiklerini söyledi. Sakaroğlu, "Bize söylenenlere ve internetten okuduğumuza göre önce teröriste ateş ederek onu etkisiz hale getirmeye çalışmış. Ondan sonra yaralanan terörist herhalde son anda pimleri çekip bombayı patlatmış. Olayı bu şekilde biliyoruz. Annesi, babası ve kardeşleri cenazeyi almak için İstanbul’a gitti" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 29.06.2016 : 14:53

Etiketler : Canlı    Bombaya    İlk    Müdahale    Eden    Şehit    Sakaroğlunun    Evinde    Yas    Var    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7387




GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER




YAZARLAR



BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN